
Кольоровий чохол книжка на Xiaomi Redmi pad se 8.7 (24076RP19G), Ivanaks hard "Галактика"
425 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: galaxy_hard_se_lite
Класичний варіант захисту для планшетного комп'ютера із діагоналлю екрана 8,7 дюймів із цікавим кольоровим сюжетом - це чохол книжка Xiaomi Redmi pad se 8.7 в серії "Для жінки"
Модель - ivanaks hard
Варіант візерунку на обкладинці - обираємо у перемикачі
Ми маємо чи догодити вибагливим жінкам, які бажають зручно користуватись планшетом, гарно виглядати і мати сучасний чохол в кольорі. Порівняти варіанти обкладинок на реальних фотознімках, не витрачати купу часу на вибір чохла, а замовити і купити захисну обкладинку для Xiaomi redmi pad se 8.7 буквально за декілька хвилин - це можливо в магазині "Smarticase". Тисніть на світлину і оцініть на ассортимент продукції!
Щоб не бути у незручному положенні, коли на пошту отримаєте чохол для Xiaomi redmi pad se, але більшого за розміром самого планшета, перевірте свою модель планшета із наведеним списком:
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB LTE Graphite Gray (VHU5027EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5098EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB Wi-Fi Sky Blue (VHU5054EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB LTE Graphite Gray (VHU4988EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5072EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB LTE Sky Blue (VHU4956EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB Wi-Fi Sky Blue (VHU5070EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4926EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB LTE Graphite Gray (VHU4925EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Sky Blue
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU5025EU)
-
Xiaomi Model 24076RP19G


Цілком покладатись на захисний чохол не варто, адже він працює тільки, коли планшет не використовується і кришка закрита. При розритому положенні екран пристрою стає вразливим. Щоб уникнути зайвих ризиків, варто не пожаліти невелику суму грошей і придбати якісне загартоване скло, яке дійсно захищає дисплей при користуванні від появи подряпин і розбиття. Тисніть на зображення - переходьте за посиланням і отримайте додатково знижку 20 гривень на ціннику скла!
Кольоровий чохол книжка Ivanaks hard для Xiaomi Redmi pad SE 8.7 (24076RP19G) з магнітною кришкою для жінки буде в нагоді у різних ситуаціях:
-
при необхідності перемістити планшет в сумці Ви можете абсолютно не хвилюватись за стан Вашого пристрою, адже захисна обкладинка повністю оберігає його від можливих небезпек, таких як металеві ключі від квартири, металевий брелок тощо. Ймовірність отримати царапину у такому випадку - наближається до нуля;
-
при бажанні подивитись фільм онлайн Ви можете скористатись можливістю підставки і зафіксувати положення планшета під кутовим нахилом. Це забезпечить Вам зручний зоровий контакт із екраном і дозволить повноцінно відпочити;
-
Xiaomi redmi pad se 8.7 чохол книжка Ivanaks допоможе Вам виглядати сучасно і стильно, сам пристрій буде захищений а його зовнішній вигляд буде відповідати Вашим уподобанням ;
-
сучасні матеріапи-полімери дозволяють користуватись обкладинкою за призначенням тривалий час;



Замовлення надсилаємо по всій Україні!
Жіночий чохол книжка для Xiaomi Redmi pad se 8.7 (сяомі редмі пад сі 8,7) має декілька цікавих варіантів зображень на обкладинці, абсолютно різних за стилістичним виконанням, що дозволяє підібрати чохол для молодої або літньої жінки без проблем.
Залишайте замовлення на сайті у бідь-який сам і ми їх обов'язково опрацюємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 125.5 мм |
| Ширина пристрою | 211.6 мм |
| Товщина пристрою | 8.8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi pad se 8.7 дюймів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Галактика |
- Ціна: 425 ₴










