
Чохол Xiaomi Redmi pad se 8.7 (24076RP19G) Ivanaks hard black
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: black2_hard_se_lite
Формат, до якого звикли більшість користувачів мобільної техніки із великим екраном (більшим, ніж у смартфона) - класичний чохол книжка із підставкою для Xiaomi Redmi pad se 8.7, номер моделі 24076RP19G.
Модель - ivanaks hard
Колір обкладинки - чорний

У нас є широкий вибір відтінків обкладинок, щоб Ви мали можливість купити чохол Xiaomi redmi pad se 8.7 для чоловіка і жінки, дитини і людини похилого віку, загалом - для будь-кого.. Тисніть на фотографію і переходьте до огляду!
Перевірте, чи Ваша модель планшета відповідає вказаній із опублікованого списку ( адже Xiaomi Rdmi pad se представлений у 2-х варіантах станом на 2025 рік):
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB LTE Graphite Gray (VHU5027EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5098EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB Wi-Fi Sky Blue (VHU5054EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB LTE Graphite Gray (VHU4988EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5072EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB LTE Sky Blue (VHU4956EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB Wi-Fi Sky Blue (VHU5070EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4926EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB LTE Graphite Gray (VHU4925EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Sky Blue
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU5025EU)
-
Xiaomi Model 24076RP19G


Якісний захист для екрана планшета можливий при використанні загартованого скла. Пропонуємо вибір загартованого скла в магазині Смартікейс, а також даруємо знижку 20 гривень на ціннику скла (при комплексному замовленні). Тисніть на світлину - обирайте якісне захисне скло для Xiaomi Redmi pad SE 8.7.
Захисний чохол Ivanaks hard black для Xiaomi Redmi pad SE 8.7 (24076RP19G має такі особливості:
-
твердий футляр, виготовлений конкретно під вказану модель із діагоналлю екрану 8,7 дюймів;
-
захисна обкладинка формує захист як для корпусу пристрою від появи подряпин, так і для дисплею від ударів, коли може виникнути фатальне пошкодження;
-
кришка із магнітним утримання, що запобігає самовільному відкриттю у ситуаціях, коли цього точно не потрібно, наприклад при переміщені планшета Xiaomi redmi pad se 8.7 у сумці;
-
сучасні і міцні полімери, що гарантують тривале і безпечне використання планшетного комп'ютера. Ззовні можна побачити красиву шкіру PU, дуже схожу по фактурі на натуральну шкіру. В основі футляра і кришки - міцний пластик ABC. В середині використовується м'яка тканина, для делікатного контакту пристрою і обкладинки;
-
чохол Xiaomi Redmi pad se 8.7 від Ivanaks передбачає можливість розміщення планшета у положенні підставки ( для перегляду відео, для читання, для спілкування по відео), а також кутове розміщення - для праці з текстом і для малювання;
-
сучасний дизайн, який підходить для всіх вікових груп користувачів




Замовлення надсилаємо по всій Україні!
Xiaomi Redmi pad se 8.7 чохол книжка Ivanaks hard black - це один із багатьох варіантів із лінійки відтінків і сюжетів оформлення обкладинки. Якщо Вас цікавить обкладинка із малюнком чи іншим кольором - ми маємо Що Вам запропонувати.
Залишайте замовлення на сайті ми його обов'язково опрацюємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 125.5 мм |
| Ширина пристрою | 211.6 мм |
| Товщина пристрою | 8.8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi pad se 8.7 дюймів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
- Ціна: 400 ₴










