
Чохол книжка з кріпленням стилуса Lenovo Tab P11 2nd Gen (2 Gen) 11.5 Ivanaks Solid коричневий
600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: brown_solid_tb350
Комбінований захисний чохол книжка із гумовим тримачем планшета, приємною на дотик обкладинкою і магнітною застібкою, що надійно утримує книжку аксессуара - це чохол книжка з кріпленням стилуса Lenovo Tab P11 2nd Gen (2 Gen) 11.5
Модель чехла - Ivanaks SOLID
Колір - коричневий
Серія Solid представлена в магазині "Smarticase" у 4-х варіантах кольорів, якими можна одягнути планшет для користувачів різних вікових груп і статей. А також маємо інші моделі, які зацікавлять і молодь і дітей. Переходьте за посиланням -тисніть на фото і обирайте чохол для себе!
Перевіряємо відповідність моделі планшета і представленного чохла Solid із наведеного списку:
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZABF0028UA)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE Storm Grey (ZABG0019UA)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE
- Lenovo Xiaoxin Pad plus 2023 - международной название!
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB Wi-Fi Storm Grey + Pen (ZABF0400UA)
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB LTE Storm Grey + Pen (ZABG0245UA)
При виборі аксесуара важливо враховувати технічний номер моделі Вашого планшета. Для Lenovo Tab P11 2nd Gen цей номер є Lenovo TB-350FU (Wi-Fi) або Lenovo TB-350XU ( LTE). Ви можете знайти цей номер на упаковці пристрою ( на наклейці з характеристиками) або в налаштуваннях у розділі "Про планшет" - "Модель"


Коричневий чохол книжка Ivanaks Solid для Lenovo tab p11 (2nd gen) TB350FU (TB350XU) і його можливості:
-
Зручне користування не залежно від віку користувача, адже тут не потрібно робити маніпуляції із кришкою, щоб розмістити планшет у вертикальному положенні, щоб переглянути відео.
-
Розумна кришка, яка переводить екран планшета у режим економії при закритті і блокує його. Це доволі зручно, адже користувачу тепер не потрібно звертатись до кнопки увімкнення/вимкнення планшета Lenovo Tab P11 2nd gen
-
Дизайн обкладинки для цінителів класики. Красивий відтінок коричневого, чимось схожий на шоколадку. Лицьову сторону прикрашає тиснення із написом "Smile". Міцні стінки обкладинки надійно оберігають пристрій від фізичного знищення при падінні. Фронтальна кришка із твердим стержнем, не гнучка;
-
Додаткова ніша для карток. Внутрішня частина чохла Solid багата на цікавинки. Тут можна побачити відведене місце для зберігання банківських карток. Це дозволяє позбутися громіздкого гаманця і завжди мати необхідні картки під руками.
-
Магнітний тримач у вигляді хлястика, щоб тримати кришку зачиненою. Це важливо, коли планшет переміщувати у сумці чи в подорожі, щоб дисплей, випадково, не подряпався металевим предметом
-
Місце для стилуса в боковій частині чохла. Стилус буде завжди у полі зору користувача, щоб не загубився


Даруємо знижку у 20 гривень на загартоване скло! Не втрачайте можливість купити повний набір захисних аксесуарів в одному місці. Тисніть на фото і додавайте захисне скло на Lenovo tab P11 2nd gen у замовлення!
Чохол книжка з кріпленням стилуса Lenovo Tab P11 2nd Gen (2 Gen) 11.5 у моделі Ivanaks Solid коричневий - забезпечить Вашому планшету бездоганний захист та елегантний вигляд у солодкому шоколадному відтінку. Стильний аксесуар, який стане невід’ємною частиною вашого девайса!




Відправка замовлень по всій території України
Поспішайте придбати якісний захисний аксессуар за доступною ціною у "smarticase". Залишайте замовлення на сайті і ми йог обов'язково опрацюємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.5 |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 169.4 мм |
| Ширина пристрою | 269.1 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 2rd gen 2022 TB-350FU TB-350XU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Коричневий |
- Ціна: 600 ₴











