
Чохол для планшета Lenovo Tab P11 2nd Gen (2 Gen) 11.5 Ivanaks Solid сірий
600 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: grey_solid_tb350
Обкладинка із матової шкіри PU посилена твердою основою, поєднана із гумовим футляром для довготривалого користування планшетом, має місце для стилуса і для карток - це чохол для планшета Lenovo Tab P11 2nd Gen (2 Gen) 11.5 дюймів
Модель чехла - Ivanaks SOLID
Колір - темний сірий
Магазин "Смартікейс" зібрав широкий асортимент оригінальних обкладинок для планшета Lenovo Tab P11 2nd Gen, щоб задовольнити смаки широкого кола користувачів. Щоб розглянути всі варіанти і підібрати щось цікаве і особливе - тисніть на фотографію внизу!
Представлений список допоможе перевірити відповідність моделі Вашого планшета до чохла, що обирається для придбання:
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZABF0028UA)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE Storm Grey (ZABG0019UA)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE
- Lenovo Xiaoxin Pad plus 2023 - международной название!
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB Wi-Fi Storm Grey + Pen (ZABF0400UA)
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB LTE Storm Grey + Pen (ZABG0245UA)
Щоб на 100% бути впевненим, щоб обраний Вами варіант чохла точно гарно "сяде" на Ваш планшет, вибір потрібно починати із визначення технічного номеру моделі Вашого планшета. Заходимо у налаштування планшета і шукаємо "Про планшет" - "Модель". там має бути Lenovo TB350XU або Lenovo TB350FU.


Протиударний чохол книжка Ivanaks Solid для Lenovo tab p11 (2nd gen) TB350FU (TB350XU) із стійкою підставкою має такі особливості:
-
Забезпечує відмінний захист планшета від ймовірних пошкоджень. Адже анти-ударна обкладинка і гумовий суцільний футляр формують надійний щит захисту для корпуса і для дисплея. При падінні або при ударі пристрій залишається не ушкодженим, якщо чохол знаходиться в закритому положенні;
-
Передбачає автоматичне заглиблення пристрою в сон. При закритті кришки, розумний чохол Ivanaks Solid блокує екран Lenovo tab p11 (2nd gen) TB350FU (TB350XU), тим самим зменшує необхідність звертатись до кнопки живлення;
-
Класичний дизайн в ретро стилі, для дорослих користувачів, які мають гарний смак і піклуються про свій вигляд. Особливістю є покриття чохла, воно матове і дуже схоже на шкіру. такий чохол для планшета Lenovo tab p11 2nd gen приємно тримати в руках і не соромно показати друзям чи колегам;
-
Функціональні особливості дозволяють розмістити поряд із планшетом картки для розрахунків, а також стилус для взаємодії із екраном пристрою;
-
Утримувач обкладинки, що забезпечує надійне утримання кришки закритою, коли цього потрібно його власнику. Магнітна застібка працює чітко, як годинник;
-
Зручне користування без складнощів. Щоб розмістити планшет у положенні перегляду відео, достатньо просто зігнути задню частину обкладинки і обрати бажаний кут нахилу;


Все, що потрібно для безпечного користування планшетом можна замовити в одній посилці з доставкою. Тисніть на фото і додавайте захисне скло на Lenovo tab P11 2nd gen у Ваше замовленн
Протиударний чохол книжка Ivanaks Solid для Lenovo tab p11 (2nd gen) TB350FU (TB350XU) із стійкою підставкою - це вартий Вашої уваги захисний аксессуар у вигляді обкладинки-книжки із темною обкладинкою, петелькою для розміщення стилуса ( щоб був завжди у полі зору), простим керуванням розміщення екрану (кут нахилу)! Якщо Вам потібен класичний надійний чохол - обирайте Ivanaks Solid Grey!




Відправка замовлень по всій території України
Поспішайте придбати варіант для захисту Вашого планшета у будь-яких умовах використання у магазині "smarticase". Залишайте замовлення на сайті і ми його обов'язково опрацюємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.5 |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Темно-сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 169.4 мм |
| Ширина пристрою | 269.1 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 2rd gen 2022 TB-350FU TB-350XU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | сірий |
- Ціна: 600 ₴












