
Чохол Samsung Galaxy tab s6 lite (10.4) Ivanaks pen з місцем для стилуса (котик, дитячий)
599 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: goodnigth_pencil_s6lite
Кольорове оформлення обкладинки в білих і синіх тонах із зображенням котика - це чохол Samsung Galaxy tab s6 lite (10.4) Ivanaks pen з місцем для стилуса і з щільним гумовим футляром + розумна кришка!
Модель чохла - Ivanaks S Pen Slot
Забарвлення обкладинки - надобраніч (сплячий котик)
Технічний номер моделі планшета - Sm-P610, SM-P613, SM-P615, SM-P620, SM-P625
Серія Ivanaks S Pen Slot Graffity підходить для таких моделей планшета:
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Gray (SM-P619NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Blue (SM-P619NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P613NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P613NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P610NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P610NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB LTE Gray (SM-P615NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB Wi-Fi Grey (SM-P620NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/128GB Wi-Fi Grey (SM-P620NZAE)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB LTE Rose Gold (SM-P625NZIA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB Wi-Fi Rose Gold (SM-P620NZIA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB Wi-Fi Mint (SM-P620NLGA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB LTE Grey (SM-P625NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/128GB LTE Grey (SM-P625NZAE)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB LTE Mint (SM-P625NLGA)

Маємо чим здивувати і догодити вибагливим володарям планшета, широкий асортимент оформлення обкладинки допоможе підібрати саме той чохол для Samsung galaxy tab s6 lite, який Вам потрібно - натискайте на світлину знизу!
Кольоровий дитячий чохол Ivanaks S Pen Cat для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020-2024 з місцем для стилуса у варіанті обкладинки (Надобраніч) має такі характеристики:

Основна перевага чохла Ivanaks S Pen Slot у кольорі "сплячий котик" є спосіб кріплення планшета з обкладинкою. Гумовий футляр повністю охоплює і утримує корпус планшета, не залишаючи шансів на випадкове випадання із чохла. Крім того, гума відмінно працює при ударах, не руйнується, не ламається, не утворює тріщин, амортизує силу поштовху.

Кольоровий дитячий чохол Ivanaks S Pen Cat для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020-2024 з місцем для стилуса забезпечує відмінний рівень захисту для корпуса планшета, а щоб зберегти цілісність дисплею, рекомендуємо придбати загартоване захисне скло.. Даруємо знижку 20 гривень на ціннику скла!
Інформація щодо характеристик захисного скла представлена за посиланням - тисніть на фотографію.
Чохол Samsung Galaxy tab s6 lite (10.4) Ivanaks pen з місцем для стилуса у варіанті забарвлення "Надобраніч" створений спеціально для маленьких користувачів. Цей надійний і протиударний аксесуар не тільки забезпечує відмінний рівень захисту планшета Самсунг, але й перетворює його у справжнього друга завдяки яскравому і неповторному дизайну малюнком сплячого котика. Гармонійне поєднання ніжних білого та заспокійливих синіх відтінків створює атмосферу казкового затишку, що особливо оцінюють діти. Samsung Galaxy tab s6 lite чохол Ivanaks S pen – це ідеальне рішення для тих, хто шукає безпечний і одночасно стильний спосіб виразити індивідуальність планшета.
Як можна використовувати чохол Ivanaks S pen і його реальні зображення можна оцінити на наступному фото огляді.





Відправка замовлення по всій території України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 154.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.5 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy tab s6 lite (2020 2022 2024) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Надобраніч ( Сонний кіт) |
- Ціна: 599 ₴










