
Чохол книжка Samsung Galaxy tab s6 lite (10.4) Ivanaks pen гумовий з коміркою для стилуса (очі)
599 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: eyes_pencil_s6lite
Варіант із чорною обкладинкою, але з молодіжним оформленням, це чохол книжка Samsung Galaxy tab s6 lite (10.4) Ivanaks pen гумовий з коміркою для стилуса!
Модель чохла - Ivanaks S Pen Slot
Забарвлення обкладинки - не чіпай мене (очі)
Технічний номер моделі планшета - Sm-P610, SM-P613, SM-P615, SM-P620, SM-P625
Серія Ivanaks S Pen Slot Graffity підходить для таких моделей планшета:
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Gray (SM-P619NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Blue (SM-P619NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P613NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P613NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P610NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P610NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB LTE Gray (SM-P615NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB Wi-Fi Grey (SM-P620NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/128GB Wi-Fi Grey (SM-P620NZAE)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB LTE Rose Gold (SM-P625NZIA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB Wi-Fi Rose Gold (SM-P620NZIA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB Wi-Fi Mint (SM-P620NLGA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB LTE Grey (SM-P625NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/128GB LTE Grey (SM-P625NZAE)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB LTE Mint (SM-P625NLGA)

Захисні обкладинки на будь-який смак для надійного захисту планшета від пошкодження, з малюнками і класичні однокольорові варіанти. Обрати обкладинку для дорослих і дітей, підлітків і жінок - натискайте на світлину нижче!
Молодіжний чохол Ivanaks S Pen Eyes для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020-2024 з гумовим футляром і слотом під стилус має такі характеристики:

Ізюминкою данного варіанта чохла є гумовий протиударний футляр-корито і окремий слот для розміщення стилуса, щоб допоміжний аксессуар можна було завжди використовувати за потребою і він не загубився. Еластична гума стійка до згинання, ударів і має відмінні протиударні характеристики. Кришка чохла Ivanaks S pen має тверду серцевину, що запобігає ушкодженню екрана.

Чохол книжка Samsung Galaxy tab s6 lite (10.4) Ivanaks pen гумовий з коміркою для стилуса забезпечить відмінний захист для корпуса планшета при активному користуванні. А щоб захистити екран і надати йому властивості броні, рекомендуємо придбати захисне загартоване скло 2,5d. Даруємо знижку 20 гривень на ціннику скла!
Більше інформації про захисне скло і його характеристики - тисніть на фотографію.
Молодіжний чохол Ivanaks S Pen Eyes для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020-2024 з гумовим футляром і слотом під стилус) – це не просто аксесуар, а стильний елемент самовираження і доповнення планшета. Його повністю чорний дизайн із виразними очима та написом «Не чіпай мене» білим кольором точно передає настрій власника. Обкладинка не лише захищає планшет від ударів та подряпин, але й має окремий слот для стилуса, що робить його ще зручнішим для навчання, творчості та розваг. Витривалий до ударів, сучасний і практичний Samsung Galaxy Tab S6 Lite чохол – ідеальний вибір для підлітків, які цінують індивідуальність і комфорт.
Живий погляд на чохол Ivanaks S Pen Eyes далі у фотоогляді.





Відправка замовлення по всій території України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 154.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.5 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy tab s6 lite (2020 2022 2024) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Не чіпай мене (очі) |
- Ціна: 599 ₴










