
Чохол для Lenovo Idea Tab Pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 12.7 2025 TB375FC Ivanaks Flat чорний
599 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: black_flat_ideapad
Класичний чорний відтінок обкладинки, комплексний захист для корпуса планшета і його екрана, розумна кришка smart sleep, а також міцність і протиударність гумового футляра-дна - це чохол для Lenovo Idea Tab Pro TB373FU, а також для планшета Xiaoxin pad pro 12.7 2025 TB375FC ( для китайського ринку)
Модель - ivanaks flat
Колір обкладинки - чорний

Маємо можливість запропонувати різні варіанти захисту для планшета Lenovo idea tab pro, задовольнити потреби користувачів різних вікових груп і статей. Що підібрати для Вашого планшета? Відповідь очевидна - Lenovo Idea tab pro чохол оригінальний, адже тільки так Ви можете відчути задоволення і комфорт від користування технікою Тисніть на зображення внизу і переходьте до вибору!
Звертаємо Вашу увагу на номер моделі планшета, який має бути у Вас на руках, щоб бути певним у правильності вибору:
- Lenovo TB373FU - міжнародна версія
- Lenovo TB375FC - китайська версія

Розумний чохол на силіконі Ivanaks Flat для Lenovo idea Tab pro (Xiaoxin pad pro 12.7) і його особливості:
-
сідає чітко на планшет, як костюм, пошитий на замовлення. Маємо повну відповідність щодо розміщення отворів і розмірів самого пристрою;
-
класичний дизайн у звичному чорному кольорі, який підходить як офісним працівникам, так і звичайним користувачам. Він чудово поєднується з будь-яким стилем користувача – чи то діловий костюм, чи повсякденний образ. Чохол Ivanaks Flat стане відмінним доповненням до гаджета та підкреслить Вашу солідність.;
-
автоматично блокує дисплей при закритті кришки, що значно зменшує необхідність звертатись до кнопки ввімкнення/вимкнення пристрою. Ця зручна "фішка" настільки зручна, що до неї дуже швидко зникаєш
-
матова поверхня, що дозволяє міцно тримати пристрій з мінімальним ризиком вислизання;
-
гумове дно, стійке до руйнування від ударів, натиску, поштовхів, відмінно справляється з поглинанням сили удару і не ламається, як пластик
-
позиція підставки передбачає можливість спостерігати за дисплеем у зручному положенні для очей користувача;
Зверніть увагу на захист дисплею планшета з діагоналлю 12,7 дюймів. Такий розмір вважається великим, тому ризик випадкового пошкодження теж значний. Користуйтесь можливістю і добавляйте захисне у замовлення Магазин "Смартікейс" дарує знижку 20 гривень на асортимент скла. Тицяйте на фотографію!
Матеріали, використані у виготовленні чохла Ivanaks Flat, вирізняються своєю зносостійкістю. Поверхня кришки із поліуретана не боїться пилу, вологи та бруду – її легко очистити за допомогою вологої серветки. Футляр-кріплення для планшета Lenovo idea tab pro не розтягується і не втрачає своєї форми з часом. Захисний чохол для Lenovo Idea Tab Pro TB373FU відзначається тривалим терміном корисного використання і зносостійкістю.




Розумний чохол на силіконі Ivanaks Flat для Lenovo idea Tab pro (Xiaoxin pad pro 12.7) у чорному кольорі – це ідеальне рішення для тих, хто хоче захистити свій гаджет від пошкоджень, не жертвуючи при цьому естетикою. Не відкладайте покупку – подбайте про безпеку та стиль свого планшета Lenovo idea tab pro вже сьогодні!
Замовлення надсилаємо по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Гума |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 189.1 мм |
| Ширина пристрою | 291.8 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Idea Tab pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 12 2025 TB375FC |
- Ціна: 599 ₴









