
Зелений чохол для Lenovo Idea Tab Pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 12.7 2025 TB375FC Ivanaks Flat з гумовим дном
599 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: green_flat_ideapad
Темно-зелений чохол-книжка як можливість використання планшета для військових завдань, тверда кришка для захисту екрану і гумове дно, щоб витримувати поштовхи, згинання і натиски - зелений чохол для Lenovo Idea Tab Pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 12.7 2025 TB375FC із смарт обкладинкою.
Модель - ivanaks flat
Колір обкладинки - темно-зелений

Магазин "Смартікейс" дає можливість швидко обрати потрібний чохол для планшета Lenovo idea tab pro під певні задачі використання гаджета. Широкий модельний ряд обкладинок, гамма відтінків для самих вибагливих користувачів. Все це можна зайти зв посиланням переходьте до вибору, тицяйте на фото!
Обов'язково перевіряйте номер моделі Вашого планшета, який має бути у Вас на руках, щоб бути певним у правильності вибору:
- Lenovo TB373FU - міжнародна версія
- Lenovo TB375FC - китайська версія


Тактичний чохол книжка Ivanaks Flat для Lenovo idea Tab pro (Xiaoxin pad pro 12.7) 2025 і його особливості:
-
захисна обкладинка для планшета Lenovo Idea Tab Pro 12.7 у темно-зеленому кольорі – це ідеальне рішення для тих, хто працює в польових умовах, на передовій або в штабі. Чохол поєднує в собі тактичну міцність, функціональність і непомітний дизайн;
-
відтінок обкладинки дозволяє маскувати планшет у "зеленці", а також він не такий мазкий як чорний колір, або блакитний;
-
посилена частина кришки з ударостійкого матеріалу забезпечує стійкість до механічних впливів по відношенню до вразливого 12,7 екрана.
-
еластичнеTPU-дно амортизує удари по корпусу та зменшує ризик пошкодження при випадковому падінні;
-
точні вирізи для функціональних отворів і кнопок забезпечують легкий доступ до всіх функцій Lenovo idea tab pro навіть у тактичних рукавичках
-
автоматичне блокування екрану за рахунок вбудованого у кришку магніта smart sleep, що знижує необхідність користуватись кнопкою увімкнення/вимкнення дисплея;
Якщо дисплея Вашого планшета не захищений плівкою чи склом, пропонуємо скористатись пропозицією. Магазин "Смартікейс" дарує знижку 20 гривень на ціннику захисного скла під модель Lenovo idea Tab Pro. Тицяйте на фотографію!
Якщо вам потрібен тактичний чохол для Lenovo Idea Tab Pro 12.7, який витримає екстремальні навантаження, забезпечить захист пристрою та комфортне використання гаджета у бойових умовах, модель Ivanaks Flat стане гарним вибором. Зелена обкладинка розроблений спеціально для Idea Tab Pro 12.7, що гарантує повну сумісність і функціонал у будь-якій ситуації.




Зелений чохол для Lenovo Idea Tab Pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 12.7 2025 TB375FC представлений в асортименті магазина "Smarticase" в обмеженій кількості, тому не кваптесь, якщо Вам потрібно використання планшета у бойових умовах і в тактичних цілях.
Замовлення надсилаємо по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Гума |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Темно-зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 189.1 мм |
| Ширина пристрою | 291.8 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Idea Tab pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 12 2025 TB375FC |
- Ціна: 599 ₴










