
Чохол для Xiaoxin pad pro 12.7 2025 TB375FC, Lenovo Idea Tab Pro TB373FU, Ivanaks Flat синій (темний, сапфір))
599 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: saphire_flat_ideapad
Темний відтінок обкладинки( відмінний від чорного), захисний бар'єр навколо пристрою, що формує щит зі всіх сторін, автоматичне блокування дисплея при закриті кришки і обкладинка, яка складається у підставку - це чохол для Xiaoxin pad pro 12.7 2025 TB375FCі Lenovo Idea Tab Pro TB373FU
Модель - ivanaks flat
Колір обкладинки - темний синій (сапфіровий)

Асортимент від магазину "Smarticase", який допоможе зручно користуватись планшетом Xiaoxin pad pro 12.7 2025, створити йому новий образ і піклуватись про безпечне користування гаджетом у будь-яких місцях! Обирайте якісні аксесуари - переходьте за посиланням - нажимайте на зображення із чохлами внизу!
Зверніть увагу на номер моделі вашого планшета, щоб впевнитися в правильності вибору аксесуара:
- Lenovo TB373FU - міжнародна версія ( Lenovo Idea tab pro)
- Lenovo TB375FC - китайська версія (Xiaoxin pad pro 12.7)


Ударостійкий чохол на силіконі Ivanaks Flat Saphire для Xiaoxin pad pro 12.7 2025 (Lenovo idea Tab pro) темно синій:
-
колір «Сапфір» – темно-синій відтінок, який підкреслює мужність та стриманість і робить варіант Flat від Ivanaks ідеальним вибором для сучасного чоловіка. Дизайн чохла вдало поєднується з діловим стилем, підкреслюючи ваш статус у будь-яких ситуаціях;
-
стриманий дизайн у одному кольорі, що не відволікає і не дратує;
-
магнітна кришка забезпечує автоматичне блокування екрана на планшеті Xiaoxin pad pro 12.7 2025 при закритті, що допомагає зберегти заряд батареї та захистити конфіденційність інформації
-
посилена конструкція дна і сучасні полімерні матеріали, щоб ефективно поглинати удари і поштовхи, мінімізувати ризик пошкодження планшета навіть при випадкових падіннях;
-
передбачає можливість підставки шляхом складання кришки у пірамідку, що виконує роль упора для планшета
-
матова поверхня темного кольору із анти-ковзким ефектом;
Маєте можливість придбати захисне скло для 12,7-дюймого дисплея планшета, щоб уникнути не потрібних витрат на заміну робочої частини пристрою. Магазин "Смартікейс" дарує знижку 20 гривень на ціннику скла. Тицяйте на фотографію!
Ваша інвестиція в оригінальний захисний чохол для Xiaoxin pad pro 12.7 2025 TB375FC не лише забезпечить достатній рівень захисту, але й забезпечить зручність у користуванні планшетом.




Ударостійкий чохол на силіконі Ivanaks Flat Saphire для Xiaoxin pad pro 12.7 2025 (Lenovo idea Tab pro) Ви можете замовити у будь-який час на сайті. залишайте замовлення і обов'язково вказуйте актуальний номер мобільного.
Замовлення надсилаємо по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Гума |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Темно-синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 189.1 мм |
| Ширина пристрою | 291.8 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Idea Tab pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 12 2025 TB375FC |
- Ціна: 599 ₴










