
Жіночий чохол для Xiaoxin pad pro 12.7 2025 TB375FC, Lenovo Idea Tab Pro TB373FU, Ivanaks Flat рожевий (пудра)
599 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: pink_flat_ideapad
Жіночий чохол для Xiaoxin pad pro 12.7 2025 TB375FC, Lenovo Idea Tab Pro TB373FU в світлому відтінку, з посиленим дном для захисту корпуса від пошкодження, від появи подряпин і для зручного користування.
Модель - ivanaks flat
Колір обкладинки - світлий рожевий (пудра)

Мfємо, що запропонувати жінкам при виборі чохла для планшета Xiaoxin pad pro 12.7 2025 (він же Lenovo idea tab pro), щоб Ваш планшет гарно виглядав і був надійно захищений! Переходьте за посиланням - тисніть на фото внизу!
Просимо звертати увагу на номер моделі Вашого планшета, щоб покупка чохла принесла Вам позитивні емоції і користь:
- Lenovo TB373FU - міжнародна версія ( Lenovo Idea tab pro)
- Lenovo TB375FC - китайська версія (Xiaoxin pad pro 12.7)


Світло рожевий чохол на силіконі Ivanaks Flat для Xiaoxin pad pro 12.7 2025 (Lenovo idea Tab pro) і його можливості:
-
світлий відтінок надає планшету ніжності та жіночності, гармонійно поєднуючись з будь-яким стилем його власника – від класичного до сучасного. Обкладинка Ivanaks Flat чудово підходить для тих, хто любить експериментувати зі своїм образом, адже він може стати яскравим акцентом у вашій повсякденній рутині;
-
дозволяє повністю обгорнути пристрій, як цукерку, забезпечуючи захист як передньої частини (крихкого екрану), так і задньої панелі (корпуса). Гумове дно із TPU, як основна частина чохла, надає додаткову амортизацію конструкції при випадкових падіннях. Гума ефективно поглинає удари і мінімізує ризик пошкодження;
-
автоматичне блокування екрана за допомогою розумної кришки – функція, яка не тільки економить заряд батареї планшета Xiaoxin pad pro 12.7 2025, а й забезпечує додатковий рівень зручності при активному використанні;
-
мікрофібра, як внутрішнє покриття кришки для делікатного і м'якого контакту із екраном планшета;
-
зручна підставка, щоб отримувати максимум насолоди від перегляду цікавинок на дисплеї великого планшета з вільними руками;
-
легкий у обслуговуванні, піддається швидкій очистці вологою серветкою;
Придбайте захисне скло для 12,7-дюймового дисплея планшета Xiaoxin pad pro 12.7, щоб уникнути не потрібних Вам витрат на заміну робочої частини пристрою. Високоякісне скло ефективно захищає екран і зберігає його первинну функціональність і вигляд. Магазин "Smarticase" дарує знижку 20 гривень на ціннику скла. Тисніть на фотографію!
Чохол для Xiaoxin pad pro 12.7 2025 TB375FC, Lenovo Idea Tab Pro TB373FU від Ivanaks, у моделі Flat, створений, щоб кожна деталь – від кольору до текстури – викликала відчуття задоволення та впевненості. Він дозволяє зберегти планшет у бездоганному стані навіть при інтенсивному використанні, забезпечуючи максимально довгий термін служби гаджета. Обирайте чохол Ivanals Flat, адже це ідеальне рішення для тих, хто прагне бути завжди з захищеним пристроєм, незалежно від обставин..




Рожевий чохол на силіконі Ivanaks Flat для Xiaoxin pad pro 12.7 2025 (Lenovo idea Tab pro) для чарівних жінок можна замовити у будь-яку пору доби і року, головне, щоб він був у наявності і Ви могли залишити замовлення на сайті магазину.
Замовлення надсилаємо по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Гума |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 189.1 мм |
| Ширина пристрою | 291.8 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Idea Tab pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 12 2025 TB375FC |
- Ціна: 599 ₴









