
Чохол для Lenovo Idea Tab Pro, Xiaoxin pad pro 12.7 2025 (зелений) Ivanaks Flat TB373FU, TB375FC м'ята
599 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: mint_flat_ideapad
Шукаєте надійний чохол для Lenovo Idea Tab Pro, який поєднує стиль, практичність та високий рівень захист, що допоможе жінці безпечно користуватись девайсом і використовувати його технологічні можливості максимально і з вигодою? Пропонуємо цікаву модель в кольорі свіжості.
Модель - ivanaks flat
Колір обкладинки - світло-зелений (м'ятний)

Що може зацікавити сучасну жінку, яка прагне виглядати можно і стильно, а також можливість обрати потрібний відтінок обкладинки для функціонального і потужного планшета Lenovo idea tab pro - все це Ви можете знайти у магазині "Smarticase". Переходьте за посиланням, тисніть на світлину.
Обов'язково перевіряйте номер моделі Вашого планшета перед замовленням чохла:
- Lenovo TB373FU - міжнародна версія
- Lenovo TB375FC - китайська версія


Зелений чохол книжка Ivanaks Flat для Lenovo idea Tab pro (Xiaoxin pad pro 12.7) 2025 у відтінку обкладинки м'ята і його особливості:
-
протиударний: виготовлено з високоякісних ударостійких матеріалів, що ефективно поглинають енергію ударів. Це гарантує збереження вашого пристрою навіть при випадкових падіннях, що є надзвичайно важливим для щоденного використання.;
-
жіночний: обкладинка виконана у свіжому м'ятному відтінку, що надає аксесуару ніжності. Lenovo Idea Tab Pro чохол Ivanaks не лише захищає девайс, а й підкреслює індивідуальність власниці;
-
функціональність; завдяки формату книжка, чохол для Леново ідеа таб про може використовуватись як підставка для комфортного перегляду контенту. Крім того передбачено легкий доступ до всіх портів і кнопок планшета;
-
оптимізація взаємодії: автоматичне блокування екрана розумною кришкою допомагає зберегти заряд батареї та конфіденційність даних.
-
з еластичним дном: для тривалого і корисного використання планшета і мінімізації ризиків його пошкодження від ударів чи поштовхів;
Загартоване скло допомагає уникнути витрат на ремонт великого екрану планшета Lenovo idea tab pro. Магазин "Смартікейс" дарує знижку 20 гривень при замовленні комплекту "чохол + скло". Жміть на фотографію!
Чохол для Lenovo Idea Tab Pro а також захисна обкладинка для Xiaoxin pad pro 12.7 2025 (версія для китайського ринку) у моделі Ivanaks Flat поєднує протиударні властивості, сучасні захисні матеріали та стильний дизайн, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість та гарний вигляд. Не відкладайте хорошу справу на потім – забезпечте свій планшет надійним захистом та елегантним виглядом уже сьогодні
Чекаємо Ваші замовлення на сайті магазину!




Замовлення відправляємо перевізниками згідно переліку на сайті.
Замовлення надсилаємо по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Гума |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 189.1 мм |
| Ширина пристрою | 291.8 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Idea Tab pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 12 2025 TB375FC |
- Ціна: 599 ₴










