
Жіночий чохол Samsung Galaxy tab s6 lite blue Ivanaks S pen slot блакитний
569 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: sky blue_pencil_s6lite
Надійний партнер для версії у блакитному відтінку корпуса, що передбачає окреме місце під стилус і автоматичне блокування екрану - це жіночий чохол Samsung Galaxy tab s6 lite blue з міцним антиударним футляром.
Модель чохла - Ivanaks S Pen Slot
Забарвлення обкладинки - блакитний (sky blue)
Технічний номер моделі планшета - Sm-P610, SM-P613, SM-P615, SM-P620, SM-P625
Серія Ivanaks S Pen Slot sky blue сміливо можна одягати до таких моделей:
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Gray (SM-P619NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Blue (SM-P619NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P613NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P613NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P610NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P610NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB LTE Gray (SM-P615NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB Wi-Fi Grey (SM-P620NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/128GB Wi-Fi Grey (SM-P620NZAE)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB LTE Rose Gold (SM-P625NZIA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB Wi-Fi Rose Gold (SM-P620NZIA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB Wi-Fi Mint (SM-P620NLGA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB LTE Grey (SM-P625NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/128GB LTE Grey (SM-P625NZAE)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB LTE Mint (SM-P625NLGA)

Широкий вибір варіантів футлярів і книжок, щоб підібрати жіночий чохол для Samsung galaxy tab s6 lite відповідно до Ваших уподобань чи потреб. Щоб перейти до огляду - натискайте на зображення нижче!
Блакитний чохол Ivanaks S Pen Slot Sky blue для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2024 з місцем для стилуса (ручки) і його можливості:


Даруємо знижку 20 гривень на вартості захисного скла при покупці комплекта "чохол і скло"!
Щоб додати прозорий броньований захист у замовлення - тисніть на фотографію і обирайте.
Блакитний чохол для сучасних дівчат – витончений аксесуар, футляр якого створений із високоякісної гуми, що гарантує достатню міцність та стійкість до ударів, щоб планшет залишався неушкодженим навіть у критичних ситуаціях. Продуманий дизайн, з окремо виділеним відсіком для стилуса, забезпечує максимальний захист вашого пристрою і можливість скористатись електронною ручкою за потреби. Блакитний чохол для Samsung Galaxy tab s6 lite 10.4 стане не лише надійним щитом для вашого планшетного комп'ютера, а й стильним доповненням до образу будь-якої жінки.






Відправка замовлення по всій території України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Блакитний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 154.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.5 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy tab s6 lite (2020 2022 2024) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Mountain Blue ( блакитний гірський) |
- Ціна: 569 ₴










