
Розумний чохол Amazon Fire hd 10 13th gen 2023 ivanaks hard з очима
489 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: eyes_hard_amazonhd10_23
Сучасна захисна обкладинка в стильному оформлені із ноткою гумору, міцний каркас в шкірі PU з матовою шкірою PU - це чохол Amazon Fire hd 10 13th gen. 2023 з розумною кришкою smart sleep.
Модель - ivanaks hard
Колір обкладинки - не чіпай мене

Придбали планшет Amazon Fire HD 10 13th gen і прагнете надати йому нового вигляду за допомогою сучасного чохла? Тисніть на фото нижче, щоб підібрати свій ідеальний варіант!
Для правильного вибору аксесуара переконайтеся, що номер моделі (model number) Вашого планшета Amazon збігається із наведеним нижче. Цей номер надруковано на задній частині кришки, а також у налаштуваннях Amazon Fire.
-
Amazon Fire HD 10 (2023, 13th Gen) - KFTUWI


Не минайте можливість підійти для захисту планшета комплексно і захистити повноцінно не тільки корпус, а й дисплей планшета. Даруємо знижку 20 гривень на захисне скло для Amazon fire hd 10 2023. Тисніть на фотографію внизу!

Магнітний чохол із малюнком Ivanaks hard eyes для Amazon fire hd 10 13 gen 2023 і його властивості:
-
смарт блокування екрану за рахунок взаємодії кришки і датчика Холла планшета. При закритті чохла у планшеті автоматично блокується дисплей, що дозволяє не використовувати кнопку вимкнення, щоб деактивувати живлення екрану;
-
зручна підставка, що дозволяє міняти положення планшета Hd 10 2023 на столі, роблячи взаємодію із гаджетом більш зручнішою;
-
стильне оформлення обкладинки для для сміливих і креативних користувачів;
-
сумісність із планшетом по розміру, розміщенню отворів. Гаджет виглядає стильно в чохлі Ivanaks hard, а також має достатній рівень захисту від подряпин за рахунок твердої броні із пластика ABS;
-
потовщення на кутах, щоб в ситуації падіння планшета на пол у Вас було більше шансів зберегти цілісність кутиків планшетного пристрою;





Замовлення надсилаємо по всій Україні!
Чохол із зображеним смайликом для планшета Amazon Fire hd 10 13th gen. 2023 Ви маєте можливість замовити в магазині "Smarticase". Залишайте замовлення на сайті і ми його обов'язково опрацюємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 165 мм |
| Ширина пристрою | 246.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.72 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Amazon fire hd 10 2023 13 gen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Мармур/мармур (Marble) |
- Ціна: 489 ₴









