Відмінний варіант захисного чохла MOFI з красивою вологостійкої еко шкірою для смартфона OnePlus X можете придбати в магазині Smart Case за привабливою ціною
Спеціальна пропозиція!
Чохол-книжка MOFI + захисне скло на дисплей за 385 грн!
Головні переваги чохла-книжки MOFI:
― стильна, красива шкіряна поверхня книжки додає шарму смартфону OnePlus X
― міцний матеріали: еко шкіра + силіконовий бампер + обкладинка з сталевою пластиною
― хороший рівень захисту смартфона OnePlus X при падінні
― можливість установки OnePlus X на горизонтально положенні для перегляду відео

Купити шкіряний чохол Mofi для OnePlus X Ви можете розмістивши Ваше замовлення в нашому магазині SmartCase. Відпрацюємо Ваше замовлення в найкоротші терміни!
Чохол-книжка MOFI більше, ніж просто захисний чохол! Це поєднання хорошої захисту для смартфона + стильний аксесуар + додаткові можливості для смартфона OnePlus X!
А в комплекті із захисним склом 9H ― це максимальний рівень безпеки для Вашого мобільного пристрою!
Купити шкіряний чохол-книжка Mofi для смартфона OnePlus X за відмінною ціною з оперативної відправкою зручним для Вас варіантом ( Нова пошта, Укрпошта, Інтайм)!
Просто зробіть замовлення!

Внутрішні розміри силіконового бампера відповідають розмірам смартфона OnePlus X є отвори під функціональні роз'єми, камеру, динамік
Розміри бампера:
140 х 70 х 8 мм
Колір чохла ― чорний
Зовнішнє покриття чохла MOFI LEATHER CASE виготовлено з високоякісної штучної еко шкіри ― основі міцного поліуретану. Еко шкіра виділяється тим, що вона приємна на дотик, красиво виглядає і дуже схожа на натуральну шкіру, має відмінні водовідштовхувальні властивості.

В середині чохла знаходиться елемент, в якому фіксується смартфон OnePlus X ― силіконовий бампер. Силікон добре амортизує силу удару при падінні смартфона на тверду поверхню. Усередині чохла MOFI Ви можете побачити покриття сірого кольору, з геометричним малюнком. Сірий колір не линяє, сліди пилу мало помітні.

Конструкція шкіряного чохла MOFI LEATHER CASE дозволяє насолоджуватися переглядом відео на смартфоні OnePlus X, при цьому немає необхідності утримувати смарт в руках! Досить встановити чохол з смартфоном в горизонтальному положенні і комфортно дивитися щось цікаве!

Смарфтону OnePlus X буде безпечно в цьому чохлі! А особливо в поєднанні з захисним склом, наклеєним на дисплей пристрою, для його захисту від подряпин і відколів.
Чохли MOFI створені для захисту Вашої мобільної техніки!
Ціна чохла доступна для будь-якого охочого придбати гідний аксесуар!

Короткий відео огляд годехла-книжки Mofi для смартфона OnePlus X буде доступний найближчим часом
Купити шкіряний чохол Mofi для смартфона OnePlus X може будь-який житель України!
Доставка Укрпоштою, Новою Поштою, Інтайм!
Щоб купити шкіряний чохол для OnePlus X достатньо зателефонувати за контактним номером або зробити замовлення через корзину в магазині Smart Case
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | OnePlus X |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339,15 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальній упаковці






