
Жіночий чохол Xiaomi Redmi Pad Pro 12.1, Ivanaks Gibrid рожевий, обертальний футляр
750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: pink_rotate_redmi pro
Ідеально пасує жінці за відтінком обкладинки, має високий рівень захисту для планшета від ударів, можливість повертати гаджет у чохлі на 360 градусів - це жіночий чохол Redmi Pad Pro 12.1 з прозорим футляром і гумою по краю.
Модель чохла - Ivanaks Gibrid 360
Колір обкладинки - рожевий (пудровий)
Технічний номер моделі планшета - 24074RPD2G, 24074RPD2I, 24074RPD2C, 24074RPD2G, 2405CRPFDG

Перевірте свою модель планшета із наданого списку:
- Redmi Pad Pro 6/128GB Mint Green (VHU4725EU)
- Redmi Pad Pro 6/128GB Graphite Gray (VHU4737EU)
- Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4733EU)
- Redmi Pad Pro 8/256GB Mint Green (VHU4729EU)
- Redmi Pad Pro 8/256GB Graphite Gray (VHU4750EU)
- Redmi Pad Pro 8/256GB Ocean Blue (VHU4719EU)
- Redmi Pad Pro 8/128GB Graphite Gray
- Redmi Pad Pro 8/128GB Ocean Blue
- Redmi Pad Pro 8/128GB Mint Green
- Redmi Pad Pro 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU4835EU)
- Redmi Pad Pro 5G 6/128GB Mint Green (VHU4831EU)
- Redmi Pad Pro 5G 8/256GB Mint Green (VHU4819EU)
- Redmi Pad Pro 5G 8/256GB Graphite Gray (VHU4826EU)
Маємо кращі з кращих варіанти захисту планшета Redmi pad pro 12.1. Бажаєте оглянути всі варіанти від магазину Смартікейс? Переходьте за посиланням нижче, тисніть на світлину внизу.
Протиударний чохол для жінки Ivanaks Gibrid 360 для Redmi Pad pro 12.1 рожевий (пудровий) має такі властивості:
-
гібридний захист планшета від пошкодження. Поєднання пластику, гуми і штучної шкіри PU створює легкий і міцний захисний чохол з підставою для Xiaomi redmi pad pro 12.1. А прозора задня стінка дозволяє зберегти первинний дизайн пристрою, що виглядає інноваційно і стильно;
-
ніжний відтінок. Рожевий колір надає жіночності Вашому гаджету, додає йому характеру і при цьому забезпечує відмінний захист і широкий функціонал;
-
розміщення стилуса поряд із планшетом. Таке рішення дозволяє мати корисний аксесуар завжди під руками для нотаток, малювання чи роботи;
-
чохол Redmi pad pro 12.1 з прозорим футляром дозволяє переводити пристрій у режим автоматичного блокування дисплея за рахунок розумної кришки. Відбувається автоматичне занурення екрану у сон при закритті;
-
працюйте і взаємодійте із планшетом у положенні, яке буде зручне Вам. Передбачено і горизонтальне і вертикальне розміщення гаджета на столі. Планшет Redmi pad pro 12.1 можна обертати у захисному чохлі, що дуже зручно;


Придбайте чохол і захисне скло для Redmi Pad Pro — та отримайте знижку 20 грн на скло!
📸 Щоб додати скло до замовлення — просто натисніть на фото або зателефонуйте нам!
Жіночий чохол Redmi Pad Pro 12.1 з прозорим футляром дозволяє переміщувати гаджет і користуватись ним у будь-якому місці, в подорожі, на навчанні або в кафе з друзями. Це рішення передбачає забезпечити відмінний захист для пристрою, розмістити стилус у спеціальній комірці, щоб, при необхідності, робити рукописні помітки чи зробити нариси, ескізи. Гарний відтінок, оригінальний футляр із повним доступом до планшета дозволять сучасній жінці комфортно користуватись Redmi pad pro і виглядати стильно.


Відправка замовлення по всій території України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.1" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 181.85 мм |
| Ширина пристрою | 280 мм |
| Товщина пристрою | 7.52 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Redmi pad pro 12.1/ Redmi pad pro 5g |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | рожна пудра |
| Функція Smart sleep | так |
| Підставка | Кілька положень |
| Окрема ніша для стилуса | Так |
- Ціна: 750 ₴







