
Протиударний чохол-підставка для Xiaomi Redmi Pad Pro 12.1 Ivanaks Shield синій
590 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: blue_soft_redmi pro
Викоса міцність футляра, що дозволяє пережити падіння планшета, ленка вага, щоб не обтяжувати користувача, гарний відтінок, щоб не було сумно - це протиударний чохол-підставка для Redmi Pad Pro 12.1 з виділеним місцем на стилус.
Модель чохла - Ivanaks Shield
Колір футляра - синій
Технічний номер моделі планшета - 24074RPD2G, 24074RPD2I, 24074RPD2C, 24074RPD2G, 2405CRPFDG

Перевірте свою модель планшета із наданого списку:
- Redmi Pad Pro 6/128GB Mint Green (VHU4725EU)
- Redmi Pad Pro 6/128GB Graphite Gray (VHU4737EU)
- Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4733EU)
- Redmi Pad Pro 8/256GB Mint Green (VHU4729EU)
- Redmi Pad Pro 8/256GB Graphite Gray (VHU4750EU)
- Redmi Pad Pro 8/256GB Ocean Blue (VHU4719EU)
- Redmi Pad Pro 8/128GB Graphite Gray
- Redmi Pad Pro 8/128GB Ocean Blue
- Redmi Pad Pro 8/128GB Mint Green
- Redmi Pad Pro 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU4835EU)
- Redmi Pad Pro 5G 6/128GB Mint Green (VHU4831EU)
- Redmi Pad Pro 5G 8/256GB Mint Green (VHU4819EU)
- Redmi Pad Pro 5G 8/256GB Graphite Gray (VHU4826EU)
Має гарні відтінки для будь-який володарів планшета Xiaomi redmi pad pro 12.1 - для дітей і дорослих, для військових і офісних працівників, для жінок і чоловіків. Переходьте за посиланням нижче, тисніть на фотографію, щоб обрати свій варіант!
Силіконовий чохол бампер Ivanaks Shield blue для Redmi Pad pro 12.1 з коміркою для стилуса та його властивості:
-
виготовлений із надміцного еластичного матеріалу, який за терміном користування може перевершити срок служби самого планшета. М'яка гума легко одягається на корпус планшета Редмі пад про і перебуває на ньому щільно. Гумовий футляр не руйнується від ударів чи поштовхів, то ж активне використання планшета Redmi pad pro 12.1 буде гарантовано убезпеченим;
-
футляр із підставкою, що дозволяє обирати потрібний варіант розміщення планшета в залежності від ситуації чи потреби. Пластикова підставка-трансофрмер дозволяє обрати один із 3-х варіантів кута нахилу для горизонтального і кутового положення;
-
окреме місце для стилуса для користувачів, які використовують у роботі із планшетом стилус-ручку. Тепер не потрібно шукати аксесуар у сумці чи портфелі, в нього є своє місце поряд із Redmi pad pro;
-
продуманий дизайн, що забезпечує прямий доступ до планшета і всіх його отворів, захищає екран за допомогою високого бортика по периметру;
-
синій матовий колір — не збирає відбитків пальців, пасує до будь-якого стилю;
-
антиковзке покриття, щоб утримувати гаджет можна було міцно і без ризику вислизання;


Придбайте чохол і захисне скло для Redmi Pad Pro — та отримайте знижку 20 грн на скло!
📸 Щоб додати скло до замовлення — просто натисніть на фото або зателефонуйте нам!
Протиударний чохол-підставка для Redmi Pad Pro 12.1 з виділеним місцем на стилус не зазнає фізичного руйнування від дії тиску чи зміни форми. гума еластична і це її головна перевага. Футляр здатний пом'якшити силу удару, поглинути її і забезпечити цілісність самого планшета. Особливо можна пишатись товстими кутами, що забезпечують захист крихких кутів, які руйнується доволі часто при падінні.




Відправка замовлення по всій території України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 181.85 мм |
| Ширина пристрою | 280 мм |
| Товщина пристрою | 7.52 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Redmi pad pro 12.1/ Redmi pad pro 5g |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | синій |
| Функція Smart sleep | ні |
| Підставка | Кілька положень |
| Окрема ніша для стилуса | Так |
- Ціна: 590 ₴









