Новинка

Золотистий чохол-книжка DW Case для смартфона Samsung Galaxy Grand Prime G531H G530H
220 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SAMSGP01
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зручний у щоденному використанні чохол-книжка Double Window CASE (DW Case) з чудовими можливостями для смартфона Samsung Galaxy Grand Prime G531H G530Hпридбати в магазині Smart Case по гарній ціною

Чохол DW CASE — ідеальний варіант для поціновувачів комфортного використання смартфона, у цьому разі смартфона Samsung Galaxy Grand Prime G531H / G530H
Переваги чохла DW Case:
-
Обкладинка з двома вікнами. Нижнє вікно — для приймання дзвінків без потреби відкривати чохол і верхнє, захищене прозорою мембраною, для перегляду інформації на дисплеї смартфона Samsung G531H
-
Протиударний бампер + міцна книжка — чудовий захист у разі можливих падінь смартфона Samsung G531H на тверду поверхню
-
Магнітний замок изюминка чехла DW Case! Оберігає чохол від самовідкриття в сумці, кишені. Магнітний механізм дає змогу легко закрити й також просто відкрити чохол за потреби!

Купити чохол DW CASE для Samsung Grand Prime G531H у варіанті чохла Double Window можна зробивши замовлення на нашому сайті!
Доставка замовлень здійснюється Новою Поліцією, Укріпкою або Інтайм!

Чехол-книжка DW Case буде гарною парою Вашому смартфону Samsung Grand Prime G531H, якщо для Вас важливий комфорт від використання чохла-книжки. Адже формат чохла DW Case максимально втілив побажання покупців про зручному захисному чехле-книжке.

Внутрішні розміри чохла DW Case, а саме бампера, у який поміщається смартфон Samsung Grand Prime G531H, відповідають розмірам цього мобільного пристрою. Є потрібні роз'єми під камеру, динамік, кнопки.
Розміри бампера:
146 х 72 х 9 мм.
Колір чохла — Золотистий ( пісочний)
Зовнішній бік чехла-книжки DW Case являє собою гарну міцну поліуретанову обкладинку з оксамитовим відтінком.

Тримач смартфона Samsung Grand Prime G531H, він же бампер, виготовлений із міцного пластику — поликарбоната. Захисний елемент кріпитися до обкладинці чохла в такий спосіб, що дає змогу залучити чохол як підставка в горизонтальному положенні.

Купити чохол DW Case для Samsung Grand Prime G531H ― розв'язати проблему захисту Вашого смартфона Grand Prime оперативно та недорого!

Використовуючи можливість горизонтального встановлення чохла DW Case Ви можете дивитися кіно, відео з YouTube або фото, не утримуючи водночас смартфона Samsung Grand Prime G531H в руках!

Смарфтону Samsung Grand Prime G531H буде комфортно в чохлі-книжці DW Case, а Вам — зручного його експлуатувати!
Адже цей чохол створений, щоб зберегти Вашу мобільну техніку!
Купити чохол для Samsung Grand Prime G531H можна з доставкою в Україні!
Доставка Укріплої Новою Потічкою й Інтайм з оперативним відправленням!
Щоб купити чохол для Samsung Grand Prime G531H досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або зробити замовлення в магазині Smart Case

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Samsung |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Золотистий |
| Виробник | Samsung |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 146 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Samsung Galaxy Grand Prime G531H G530H |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴





