
Фіолетовий чохол для дівчини на Redmi Pad Pro 12.1 2405CRPFDG Ivanaks Shield Purple
590 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: purple_soft_redmi pro
Стильне доповнення до планшета, яке точно приверне увагу, міцність силікону для довготривалого користування, повний доступ до всіх портів і функціоналу пристрою - фіолетовий чохол для дівчини на Redmi Pad Pro 12.1 2405CRPFD
Модель чохла - Ivanaks Shield
Колір футляра - бузковий ( фіолетовий)
Технічний номер моделі планшета - 24074RPD2G, 24074RPD2I, 24074RPD2C, 24074RPD2G, 2405CRPFDG

Рекомендуємо переглянути список і знайти свою модель планшета, щоб бути впевненою у виборі:
- Redmi Pad Pro 6/128GB Mint Green (VHU4725EU)
- Redmi Pad Pro 6/128GB Graphite Gray (VHU4737EU)
- Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4733EU)
- Redmi Pad Pro 8/256GB Mint Green (VHU4729EU)
- Redmi Pad Pro 8/256GB Graphite Gray (VHU4750EU)
- Redmi Pad Pro 8/256GB Ocean Blue (VHU4719EU)
- Redmi Pad Pro 8/128GB Graphite Gray
- Redmi Pad Pro 8/128GB Ocean Blue
- Redmi Pad Pro 8/128GB Mint Green
- Redmi Pad Pro 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU4835EU)
- Redmi Pad Pro 5G 6/128GB Mint Green (VHU4831EU)
- Redmi Pad Pro 5G 8/256GB Mint Green (VHU4819EU)
- Redmi Pad Pro 5G 8/256GB Graphite Gray (VHU4826EU)
Широкий асортимент варіантів футлярів і чохлів, щоб обрати чохол для Redmi pad pro 12.1 було легко і швидко. Переходьте за посиланням і тисніть на фото!
Силіконовий чохол Ivanaks Shield для планшета Redmi Pad Pro 12.1 у фіолетовому кольорі і його характеристики:
-
ударостійкий футляр розроблено з думкою про активне використання планшета Redmi Pad pro. Надміцний силіконовий футляр має товсті захисні кути, які амортизують удари при падіннях, зберігаючи девайс неушкодженим навіть у динамічному режимі подорожей;
-
унікальна підставка дозволяє зручно розташувати пристрій у трьох положеннях як у горизонтальному, так і в кутовому режимі. Це зручно для перегляду мультиків, онлайн-уроків, малювання або ділових дзвінків. Наприклад, дитина може поставити планшет під кутом на столі під час навчання або покласти його горизонтально, щоб подивитись YouTube чи пограти в гру — не тримаючи пристрій у руках;
-
Redmi pad pro чохол силіконовий має спеціальне місце для стилуса, із задньої сторони, ручка завжди поруч, не загубиться. Внутрішня текстура футляра виконана у вигляді стільникового візерунку створює додатковий захист від перегріву планшета та ковзання;
-
гума позбавлена вразливості, яка є у пластикових чохлів, вона не руйнується від ударів, може змінювати форму і повертатись до початкового стану, довготривалого користування;


Придбайте чохол і захисне скло для Redmi Pad Pro — та отримайте знижку 20 грн на скло!
📸 Щоб додати скло до замовлення — просто натисніть на фото або зателефонуйте нам!
Фіолетовий чохол для дівчини на Redmi Pad Pro 12.1 2405CRPFD зменшує ризик пошкодження пристрою при падінні навіть з висоти завдяки товстому силіконовому покриттю з амортизуючим ефектом. Екран захищається високим бортиком, а кути планшета - спеціальними потовщеннями.



Відправка замовлення по всій території України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 181.85 мм |
| Ширина пристрою | 280 мм |
| Товщина пристрою | 7.52 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Redmi pad pro 12.1/ Redmi pad pro 5g |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Бузковий ( Бузок) |
| Функція Smart sleep | ні |
| Підставка | Кілька положень |
| Окрема ніша для стилуса | Так |
- Ціна: 590 ₴









