
Чохол книжка Xiaomi pad 7 & 7 pro (11.2) Ivanaks Gum сірий (з посиленим гумовим дном)
649 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: gray_gum_pad7
Елегантний зовнішній вигляд, високий рівень захисту та максимальна функціональність, яка необхідна для роботи, навчання або розваг - це чохол книжка Xiaomi pad 7 & 7 pro (11.2) із посиленим гумовим дном і розміщенням стилуса поряд.
Модель чохла - Ivanaks Gum
Колір обкладинки - сірий (gray)
Технічний номер моделі планшета - 2410CRP

Протиударний варіант Ivanaks Gum буде ідеально пасувати Вашому планшету, якщо його модель є у цьому списку:
- Xiaomi Pad 7 8/128GB Sky Blue (VHU5367EU)
- Xiaomi Pad 7 8/128GB Gray (VHU5476EU)
- Xiaomi Pad 7 8/128GB Green (VHU5364EU)
- Xiaomi Pad 7 8/256GB Green (VHU5368EU)
- Xiaomi Pad 7 8/256GB Gray (VHU5498EU)
- Xiaomi Pad 7 8/256GB Sky Blue (VHU5363EU)
- Xiaomi Pad 7 12/256GB Gray
- Xiaomi Pad 7 12/256GB Green
- Xiaomi Pad 7 12/256GB Sky Blue
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Gray (VHU5412EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Blue (VHU5438EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Green (VHU5443EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 7 Pro 12/512GB Green (VHU5439EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 12/512GB Gray (VHU5422EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 12/512GB Blue (VHU5445EU)
Порівнюйте та обирайте варіанти чохлів швидко і якісно. Переходьте за посиланням, тисніть на фотографію і купуйте свій власний чохол для Xiaomi Pad 7 або для Xiaomi pad 7 Pro (11.2 дюймів).
Гумовий чохол книжка Ivanaks Gum для Xiaomi pad 7 Gray (Xiaomi Pad 7 Pro) з розміщенням стилуса і його характеристики:
🔹 Сучасні полімери, що дозволяють користуватись планшетом безпечно і тривалий час. Дно обкладинки виготовлено із термопластичного поліуретана (TPU). Це витривалий матеріал, який амортизує удари при падіннях планшета і знижує ризик фатального пошкодження корпуса. Зовнішня сторона чохла виготовлена з міцного, злегка матового матеріалу, який приємний на дотик і не накопичує сліди від пальців та легко очищується вологою серветкою - це PU шкіра (поліуретан)
🔹 Сірий відтінок обкладинки. Цей колір є відповідним до планшета Xiaomi pad 7 Gray. Підходить як для чоловіків, так і для жінок, не вицвітає на сонці і не брудниться.
🔹 Позиційна підставка. Складена у пірамідку обкладинка дозволяє зафіксувати гаджет у горизонтальному або кутовому положенні. Це корисно під час:
▪️ онлайн-уроків або спілкування по відео
▪️ перегляду фільмів
▪️ читання або веб-серфінгу в мережі інтернет
▪️ роботи з клавіатурою або стилусом
🔹 Розумна кришка Smart Sleep. Це не просто опція для зручної взаємодії і з планшетом Xiaomi pad 7. Її значення можна описати такими характеристиками
-
Швидкість
▪️ Не потрібно шукати кнопку увімкнення екрану планшета Xiaomi pad 7.
▪️ Просто відкрили чохол і дисплей оживає, готовий до роботи.
▪️ Це дуже виручає під їзди у транспорті, на ділових зустрічах або під час навчання. -
Економія витрати заряду батареї
▪️ Гаджет не залишається з активним екраном увімкненим у сумці чи рюкзаку.
▪️ Зменшується фонове споживання енергії.
▪️ Автоматичний перехід у режим сну продовжує час автономної роботи, що допоможе забудькуватим власникам. -
Захист екрану від вигорання
▪️ Завдяки розумній обкладинці дисплей не горить зайвий час, що подовжує час роботи дисплей у годинах.
▪️ І як наслідок, перша дія знижує навантаження на матрицю екрана, продовжуючи її ресурс.
-
Зменшення механічного зносу кнопок
▪️ Чим рідше ви натискаєте кнопку блокування, тим довше вона служить і буде працювати як нова.
▪️ Це особливо важливо для користувачів, які часто взаємодіють із девайсом епізодично.


Даруємо знижку 20 гривень на вартості захисного скла при покупці комплекта "чохол і скло"!
Щоб додати прозорий броньований захист у замовлення - тисніть на фотографію і обирайте (або телефонуйте на контактний номер)
Для кого буде корисний Xiaomi pad 7 чохол Ivanaks Gum у сірому кольорі:
-
Бізнес-користувачам — для захисту пристрою у дорозі та на роботі, на зустрічах
-
Студентам і викладачам — зручно брати на пари, працювати зі стилусом, переглядати лекції
-
Батькам — безпечний варіант для дитини, якщо вона активно користується планшетом
-
Творчим людям — з можливістю зручного створення нотаток, ескізів, дизайну
-
Усім, хто цінує функціональність, якість конструкції і сучасні тенденції у захисті





Відправка замовлення по всій території України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.2" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція сну |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 173.42 мм |
| Ширина пристрою | 251.22 мм |
| Товщина пристрою | 6.18 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 7 & Xiaomi pad 7 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | сірий (Gray) |
| Функція Smart sleep | так |
| Підставка | Кілька положень |
| Окрема ніша для стилуса | Так |
- Ціна: 649 ₴









