
Жіночий чохол для планшета Xiaomi pad 7 & 7 pro ( Ксіаомі пад 7) Ivanaks Gum "Гілки мигдалю в цвіті"
649 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: greentree_gum_pad7
Енергія живої природи у Вашому планшеті, міцність обкладинки не викликає сумнівів, виділений слот для розміщення стилуса поряд із планшетом - це жіночий чохол для планшета Xiaomi pad 7 & 7 pro ( Ксіаомі пад 7) нового покоління із гумовим дном.
Модель чохла - Ivanaks Gum Stylus
Колір обкладинки - Гілки мигдалю в цвіті (Ван гог)
Технічний номер моделі планшета - 2410CRP

Отримати таку красу для свого планшета можно без вагань, якщо Ваш планшет є у наведеному списку:
- Xiaomi Pad 7 8/128GB Sky Blue (VHU5367EU)
- Xiaomi Pad 7 8/128GB Gray (VHU5476EU)
- Xiaomi Pad 7 8/128GB Green (VHU5364EU)
- Xiaomi Pad 7 8/256GB Green (VHU5368EU)
- Xiaomi Pad 7 8/256GB Gray (VHU5498EU)
- Xiaomi Pad 7 8/256GB Sky Blue (VHU5363EU)
- Xiaomi Pad 7 12/256GB Gray
- Xiaomi Pad 7 12/256GB Green
- Xiaomi Pad 7 12/256GB Sky Blue
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Gray (VHU5412EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Blue (VHU5438EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Green (VHU5443EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 7 Pro 12/512GB Green (VHU5439EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 12/512GB Gray (VHU5422EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 12/512GB Blue (VHU5445EU)
Якщо Ви шукаєте оригінальний чохол для планшета Xiaomi Pad 7, інтернет-магазин "Смартікейс" пропонує широкий вибір стильних і функціональних моделей. У нас ви знайдете стримані класичні дизайни, так і оригінальні художні рішення на для дітей і жінок. Щоб ознайомитися з повним асортиментом - тисніть на зображення.
Бірюзовий чохол книжка Ivanaks Gum almond blossom на Xiaomi Pad 7 / Pad 7 Pro має такі особливості:
-
Тришарова конструкція кришки: Всередині кришки ми бачимо м’яку мікрофібру, яка дбайливо захищає екран планшета від подряпин. Середній шар кришки — це твердий пластик ABS, який надає щільності і міцності обкладинці і захищає від проникаючих ударів . Зовнішній шар — матова шкіра PU, приємна на дотик, з волого- та зносостійкими властивостями.
-
Функціональна складова: Чохол для Xiaomi Pad 7 передбачає трансформацію у дві позиції підставки: одна — для комфортного перегляду відео (вертикальна), інша — для роботи із стилусом або набору тексту (кутова). Це дозволяє використовувати планшет з максимальним комфортом для вирішення різних задач.
-
Захисні властивості топ рівня: Футляр- утримувач планшета, виготовлений із еластичного полімера що амортизує удари. Край футляра виступають над екраном, забезпечуючи його захист при прямому падінні. гумове дно не деформуюється з часом і витримує інтенсивне щоденне використання.
-
Ніша для стилуса: Вбудована спеціальна секція для стилуса гарантує, що він завжди буде під рукою. Завдяки фіксації, стилус-ручка Xiaomi smart pen не випаде навіть під час переміщення пристрою.
-
Магнітне авто-блокування: Магніти вшиті в кришку чохла Ivanaks Gum і забезпечують роботу розумного блокування екрану Sleep/Wake, завдяки якій Xiaoi pad 7 автоматично вмикається або вимикається при відкритті/закритті чохла, що економить заряд акумулятора.
-
Комфорт в руках: Ергономічна форма дозволяє зручно тримати планшет протягом тривалого часу. Нековзке покриття додає впевненості в захват.
-
Доступ до функціоналу планшета без обмежень: Усі кнопки, порти, мікрофони та динаміки залишаються відкритими. Ви зможете заряджати пристрій або підключати аксесуари, не знімаючи чохол.


Додаткова знижка у 20 гривень на ціннику захисного скла для планшета Xiaomi pad 7.
Жіночий чохол для планшета Xiaomi pad 7 & 7 pro ( Ксіаомі пад 7) в забарвленні від Ван Гога додає життєвої енергії і позитивних емоцій. На глибокому небесно-блакитному тлі розцвітають тонкі гілки з біло-рожевими квітами — символом весняного пробудження, надії та внутрішньої гармонії. Такий дизайн створює враження легкості та спокою, тому стане ідеальним вибором для творчих натур, поціновувачів класичного мистецтва та всіх, хто прагне не просто захисту, а душевної краси. Він підходить як для щоденного користування, так і для подарунка — особливого, змістовного, естетичного.





Залишайте замовлення на сайті. Відправка замовлення по всій території України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.2" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція сну |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 173.42 мм |
| Ширина пристрою | 251.22 мм |
| Товщина пристрою | 6.18 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Xiaomi pad 7 & Xiaomi pad 7 pro |
| Забарвлення | Мигдальне дерево (сакура) |
| Функція Smart sleep | так |
| Підставка | Кілька положень |
| Окрема ніша для стилуса | Так |
- Ціна: 649 ₴










