
Протиударний силіконовий чохол Xiaomi pad 7 (Xiaomi mi pad 7 pro) Ivanaks Shield чорний (з підставкою)
489 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: black_shield_pad7
Бажаєте мати непробивний гумовий форпост для твого планшета? Ми маємо чим Вас зацікавити. Протиударний силіконовий чохол Xiaomi pad 7 (Xiaomi mi pad 7 pro) - це потужний бампер з характером, який виготовлений із суцільного, щільного шару гуми (TPU) і він ідеально повторює корпус гаджета, немов броня.
Модель чохла - Ivanaks Shield
Колір футляра - чорний
Технічний номер моделі планшета - 2410CRP

Бути впевненим, що футляр буде захищати саме Ваш планшет Ви можете з готовністю, якщо бачите свій пристрій у цьому списку:
- Xiaomi Pad 7 8/128GB Sky Blue (VHU5367EU)
- Xiaomi Pad 7 8/128GB Gray (VHU5476EU)
- Xiaomi Pad 7 8/128GB Green (VHU5364EU)
- Xiaomi Pad 7 8/256GB Green (VHU5368EU)
- Xiaomi Pad 7 8/256GB Gray (VHU5498EU)
- Xiaomi Pad 7 8/256GB Sky Blue (VHU5363EU)
- Xiaomi Pad 7 12/256GB Gray
- Xiaomi Pad 7 12/256GB Green
- Xiaomi Pad 7 12/256GB Sky Blue
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Gray (VHU5412EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Blue (VHU5438EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Green (VHU5443EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 7 Pro 12/512GB Green (VHU5439EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 12/512GB Gray (VHU5422EU)
- Xiaomi Pad 7 Pro 12/512GB Blue (VHU5445EU)
У магазині "Smarticase" Ви знайдете різновиди варіантів захисту для Xiaomi Pad 7 і Xiaomi Pad 7 Pro: яскраві кольори, дитячі дизайни, класичні відтінки, фентезійні візерунки.
Потрібен чохол для малюка, який не випускає гаджет з рук? Чи шукаєте надійний аксесуар, щоб взяти Xiaomi pad 7 у дорогу чи на військову службу? Ви точно знайдете ідеальне рішення для себе.
Перейдіть за посиланням нижче, щоб оцінити асортимент - Тисніть на фотографію!
Силіконовий чохол з підставкою Ivanaks Shield black для Xiaomi Pad 7/ Xiaomi pad 7 Pro з товстими кутами і його властивості:
-
Суцільний гумовий корпус. Xiaomi pad 7 футляр виготовлено з одного шматка високоякісної термополіуретанової гуми. Це не накладка на корпус — це щит, який повністю огортає пристрій і виступає над екраном Гума має приємну матову текстуру, яка не ковзає в руках, і чудово витримує удари.
-
Зручність у використанні. Силіконовий чохол легко одягати чи знімати, мити та очищати. Можна сміливо давати планшет Xiaomi pad 7 дитині — чохол досить зручно тримати руками і випадкові падіння більше не лякатимуть батьків.
-
Доступ до функцій. Чорний футляр не перекриває камеру, роз’єми чи кнопки планшета. Ви можете заряджати Сіаомі пад 7, підключати навушники чи керувати звуком, не знімаючи захисну броню, для цього просто немає потреби.
-
Поглинання ударів. Гнучкі борти з посиленими кутами-бамперами — це ваш рятівник під час випадкових падінь. Навіть якщо девайс приземлиться на бетон — стінки чохла "візьмуть" удар на себе
-
Вбудована ніжка-підставка, яка виймається. Чохол Ivanaks Shield дозволяє взаємодіяти із планшетом у різних ракурсах. Пластиковий регулятор кута нахилу дозволяє розмістити Xiaomi pad 7 на столі в одному із декількох варіантів. Підставка фіксується у декількох положеннях — як у прямому куті, так і під нахилом. Працювати з текстами, малювати, дивитись YouTube — просто і комфортно.


Додаткова знижка у 20 гривень на ціннику захисного скла для планшета Xiaomi pad 7.
Протиударний силіконовий чохол Xiaomi pad 7 (Xiaomi mi pad 7 pro) має дуже важливу особливість - гнучкість без втрати форми. Футляр можна згинати, скручувати, розтягувати — він витримає. Це означає, що:
-
броню легко знімати, навіть не пошкоджуючи ні планшет, ні сам чохол;
-
він не ламається, не тріскається і не стає "дубовим" з часом;
-
залишається щільним, навіть після багатьох місяців активного використання.
Особливо це важливо, якщо силіконовий чохол для Xiaomi pad 7 використовують діти або пристрій постійно в русі: вдома, у школі, в авто.




Відправка замовлення по всій території України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.2" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Гума |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 173.42 мм |
| Ширина пристрою | 251.22 мм |
| Товщина пристрою | 6.18 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Xiaomi pad 7 & Xiaomi pad 7 pro |
| Забарвлення | чорний |
| Функція Smart sleep | так |
| Підставка | Кілька положень |
| Окрема ніша для стилуса | Ні |
- Ціна: 489 ₴








