
Червоний чохол для PocketBook 634 Verse Pro Passion Red/ Pocketbook 629 Verse Ivanaks baisc
479 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: verse_b3
Червоний чохол для PocketBook 634 Verse Pro Passion Red/ Pocketbook 629 Verse із гумовим футляром покращеної міцності для тривалого і безпечного користування вразливим до пошкоджень, електронним рідером із 6-ти дюймовим екраном.
Модель - Ivanaks Gum Basic
Колір - червоний

Кому точно необхідний варіант обкладинки у червоному кольору від Ivanaks:
-
Для тих користувачів, хто прагне, щоб рідер був не лише “читалкою”, а частиною особистого стилю.
-
Для мандрівників, які мають характер, задатки лідерства.
-
Для тих, хто любить червоне і бажає виділити свою електронну книгу з -поміж речей.
-
Для власників PocketBook 634 Verse Pro Passion Red, що підходить по відтінку
Жіночий чохол Ivanaks Gum Basiс для PocketBook 634 Verse Pro Passion Red з гумовим дном сумісний для використання із всією лінійкою читалок Pocketbook verse:
- PocketBook 634K3 Verse Pro Color StormySea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW)
-
PocketBook 634 Verse Pro Passion Red (PB634-3-CIS, PB634-3-WW)
-
PocketBook 634 Verse Pro Azure (PB634-A-CIS, PB634-A-WW)
-
PocketBook 629 Verse Bright Blue (PB629-2-CIS, PB629-2-WW)
-
PocketBook 629 Verse Mist Grey (PB629-M-CIS, PB629-M-WW)
Ми розуміємо, що чохол — це більше, ніж функція захисту. Це — про особистість, інакше всі б купували лише чорний колір. В магазині "Smarticase" ми зібрали широку лінійку чохлів для PocketBook 629 Verse та 634 Verse Pro: у різних кольорах і виглядах.
Асортимент підібраний з урахуванням розмірів моделі електронної книги і її форми, має відповідні вирізи, міцну фіксацію та сучасні матеріали для тривалого захисту.
Подивіться нашу колекцію — можливо, ваш Pocketook отримає не один образ, а кілька на зміну.
Перегляньте наш асортимент - тисніть на зображення внизу!
Червоний чохол для PocketBook 634 Verse Pro Passion Red/ Pocketbook 629 Verse має особливості, які перетворюють користування на задоволення:
-
Особливий колір. Червона матова PU-шкіра зовні приємна на дотик, не вицвітає, не збирає відбитки і плями. Вона додає електронній книзі Pocketbook презентабельності, виглядає стильно, елегантно;
-
Ударостійкий варіант. Футляр із пружної гуми надійно фіксує читалку по периметру. Навіть якщо Ви випадково впустите гаджет, цей Pocketbook 634 verse pro чохол візьме удар на себе і погасить його. Модель Gum Basic: міцно фіксує але м’яко захищає.;
-
Кришка із смарт-функцією. При відкритті чохла Ваш пристрій прокидається і дисплей E ink оживає. Закрили кришки і девайс йде у автоматичний сон. Вся ця магія відбувається без кнопок і натискань. Це щоденна зручність, яка економить заряд і робить читання більш приємним, а також зменшує знос кнопок на Покетбуці;
-
Спосіб виділити пристрій. Коли переважна більшість читалок у звичних темних кольорах, Ваша електронна книга буде яскрава і помітна. Обкладинка привертає увагу, але не викликає зайвого шуму;
-
Захист для екрана E Ink. Всім відомо, наскільки вразливі екрани з технологією електронних чорних і як важливо зберегти його у первісному стані. Чохол для Pocketbook 634 verse pro від Ivanaks повністю прикриває дисплей, знижуючи ризик випадкового пошкодження, небажаних натискань. Електронна книга у рюкзаку чи кармані - вона завжди в захищеному режимі



Жіночий чохол Ivanaks Gum Basiс для PocketBook 634 Verse Pro Passion Red з гумовим дном забезпечує щільне охоплення рідера по всьому контуру. Матеріал футляра— еластичний, в міру м’який на дотик, але пружний TPU (гума). Коли на нього чиниться тиск (наприклад, при падінні читалки на кут або якщо він тиснеться в сумці до інших предметів), футляр частково вбирає в себе силу удару. TPU пружинить — тобто деформується на міліметри, щоб погасити навантаження, і миттєво повертається в початкову форму.
Це означає, що:
-
корпус PocketBook 634 Verse pro не отримує точкового удару;
-
вібрація від поштовху не передається до екрана E ink;
-
ймовірність утворення тріщин чи сколів поверхні суттєво знижується.

Червоний чохол для PocketBook 634 Verse Pro Passion Red/ Pocketbook 629 Verse - це зручний варіант, як взаємодіяти із електронною книгою у буль-якому місці, мати стильний вигляд у гаджета і не хвилюватись за його цілісність. Поспішіть замовити саме цей чохол в "Smarticase", ми маємо їх не так вже й багато!
Залишайте замовлення на сайті у будь-який час. Відправка по всій Україні щоденно у робочі дні магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 156 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 7.6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 479 ₴






