
Чорний чохол для PocketBook 629 Verse, Pocketbook 634 Verse Pro, 634K3 Verse pro color ivanaks "не чпай мій рідер"
479 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: verse_b5
Чохол-книжка з характером для PocketBook 629 Verse / 634 Verse Pro з оформленням обкладинки, яка говорить сама за себе. Це стильний, іронічний і трохи зухвалий спосіб заявити, що "моя електронна книга — це тільки моя справа".
Модель - Ivanaks Gum Basic
Колір - не чіпай мій рідер (очі)

Розумна обкладинка із блокуванням екрану для Pocketbook Verse (629, 634, 634K3) Вам точно сподобається. А ще це чудовий спосіб :
-
захистити гаджет від неминучого фізичного зносу,
-
зберегти екран E ink від пошкодження для тих хто читає, як дихає
-
бажаючих підкреслити свою індивідуальність
-
підтвердити своє почуття гумору
Ви впевнені, що Ваша електронна книга відповідає даному типу обкладинки? Перевірте модель у списку:
- PocketBook 634K3 Verse Pro Color StormySea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW)
-
PocketBook 634 Verse Pro Passion Red (PB634-3-CIS, PB634-3-WW)
-
PocketBook 634 Verse Pro Azure (PB634-A-CIS, PB634-A-WW)
-
PocketBook 629 Verse Bright Blue (PB629-2-CIS, PB629-2-WW)
-
PocketBook 629 Verse Mist Grey (PB629-M-CIS, PB629-M-WW)
У магазині "Smarticase" є чохли для будь-якого настрою: класичні, кольорові, іронічні, абстрактні. Забарвлення "Don’t Touch My E-Reader" — це про особливий настрій.
Усі обкладинки точно підходять під PocketBook 629 Verse та 634 Verse Pro, без маніпуляцій і танців.
Перегляньте нашу колекцію- тисніть на зображення внизу!
Розумний чохол обкладинка Ivanaks Gum Basiс для PocketBook 629 Verse / 634 Verse Pro/ 634K3 Verse pro Color, "don't touch my e-reader" має такі особливості:
-
Матеріал: щільна матова PU-шкіра.
Зовнішній шар виконаний із міцної поліуретанової шкіри, яка має тонку зернисту текстуру і надає таких властивостей аксесуару:
- стильно виглядає;
- не ковзає в руці, навіть якщо долоньки спітніли;
- легко очищується за допомогою м’якої серветки;
- стійка до задирання, навіть після тривалого носіння у сумці чи рюкзаку
Інша частина захисної обкладинки - це гумовий футляр, чітко по розміру електронної книги із необхідними отворами і формою
- Принт: якісне UV-нанесення з глибоким білим пігментом
Фраза “DON’T TOUCH MY E-READER” та графіка з "сердитими очима" нанесені методом ультрафіолетового друку, який дозволяє:
-
створити контрастний образ-малюнок
-
забезпечити точну деталізацію, навіть у вигинах чи під кутом;
-
витримувати стирання;
- Зносостійкість: для тих, хто читає щодня
Матеріал стійкий до:
-
прилипання пилу, проникнення крапель води, залишків слідів від рук (їх легко витерти);
-
утворення тріщин по лініях згину (в тому числі від частого відкриття/закриття);
-
зміни кольору від перебуванні на сонці.



Чорний чохол для PocketBook 629 Verse, Pocketbook 634 Verse Pro, 634K3 Verse pro color ivanaks можна спокійно брати з собою в подорож, читати в метро, на пляжі чи на партах університету — він залишиться яскравим і цілим. Завдяки вбудованим магнітам у кришці, екран E ink у гаджеті автоматично вмикається при відкритті й вимикається при закритті. Це суттєва і помітна економія батареї, зменшення зношення кнопок і безумовний комфорт у повсякденному використанні.

Замовляйте вже зараз — оформлення займає кілька хвилин. Відправляємо в день замовлення або наступного робочого дня.
Відправка по всій Україні щоденно у робочі дні магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 156 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 7.6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 479 ₴






