
Протиударний чохол Lenovo Idea Tab Pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 12.7 2025 TB375FC Gum чорний з місцем стилуса
750 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: bk_gum_ideapad
Захисне доповнення для планшета, створене для активних користувачів, які шукають максимум зручності з мінімальною зміною розмірів самого гаджета - протиударний чохол Lenovo Idea Tab Pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 12.7 2025 TB375FC Gum з місцем стилуса поряд із планшетом. Стриманий дизайн, глибокий темний колір обкладинки, приємна текстура зовнішнього покриття із імітацією шкіри та повністю гумове дно роблять його справжнім щитом для Lenovo idea tab pro.
Модель - ivanaks Gum
Колір обкладинки - чорний

Тільки кращі варіанти, щоб не витрачати час на зайве, тільки реальні зображення, щоб точно розуміти, що Ви отримаєте фактично у відділенні перевізника. Ми підбираємо асортимент по критеріям якості і доступності. Підібрати чохол на Lenovo Idea tab pro для користувача будь-якої вікової групи чи статі - переходьте у нашу групу..Тисніть на зображення внизу і обирайте свій варіант!
Звертаємо Вашу увагу на номер моделі Вашого планшета, він має бути одним із представлених варіантів:
- Lenovo TB373FU - міжнародна версія
- Lenovo TB375FC - китайська версія


Чохол з місцем для стилуса vanaks Gum для Lenovo idea Tab pro (Xiaoxin pad pro 12.7) 2025 чорний і характеристики, що Вам сподобаються:
-
cуцільне гумове дно: виготовлене щільного полімера, який не тріскається і не деформується з часом. Гума добре амортизує падіння, навіть з висоти столу.
-
товщини бортиків достатньо, щоб зупинити удар при падінні, Бортики виступають над рівнем дисплея і це є додатковий захист при падінні девайса екраном вниз;
-
точна посадка: футляр TPU чітко відповідає розмірам Lenovo IdeaTab Pro. Всі роз’єми, кнопки й камера залишаються відкритими;
-
ніша для стилуса: стилус-ручка завжди під рукою, щоб допомогти Вам у роботі або для приємного дозвілля. Вам не потрібно шукати аксесуар в сумці, стилус на своєму місці, готовий до роботи;
-
положення підставки: можливість розміщення Lenovo idea tab pro у кількох позиціях — для відео, малювання, відео дзвінків чи роботи з клавіатурою;
-
сучасні матеріали - гарантія тривалого і приємного використання можливостей обкладинки.
Зверніть увагу на захист дисплею планшета з діагоналлю 12,7 дюймів.
Магазин "Смартікейс" дарує знижку 20 гривень на асортимент скла. Тицяйте на фотографію!
З чого створений чохол Lenovo Ideat tab pro від Ivanaks Gum:
-
Матова PU-шкіра зовні — стильна, не мазка, не боїться вологи чи подряпин. Поверхня легко очищується, не вицвітає, зберігає вигляд навіть після року використання.
-
Гумовий корпус всередині — гнучкий, щільний, не тонкий, не тріскається, не втрачає форму навіть після численних “вставити/вийняти”.
-
Підкладка всередині кришки — сіра, м’яка, захищає екран планшета від потертостей.





Ivanaks Gum — це чорний елегантний костюм для планшета, який:
-
оберігає з усіх боків;
-
має власну апаратну “зброю” проти ударів;
-
адаптований під розміщення стилуса;
-
та ще й перетворюється на підставку для зручного перегляду відео чи малювання стилусом.
Чохол Lenovo Idea Tab Pro 12.7 / Xiaoxin Pad Pro 2025 створений спеціально для великого планшета з потужним потенціалом, який заслуговує на функціональну обкладинку.
Замовити цей чохол Ivanaks Gum Black легко — достатньо кількох кліків на сайті магазину "Smarticase", і він уже в дорозі до вас.
Замовлення надсилаємо по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.7" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Функція сну, Функція авто-включення, Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 189.1 мм |
| Ширина пристрою | 291.8 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Lenovo Idea Tab pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 12 2025 TB375FC |
- Ціна: 750 ₴











