
Чохол Xiaomi Redmi Pad 2 Ivanaks Flat dark green (ультратонкий з м'яким дном)
500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: dgreen_flat_redmi2
Варіант захисту для користування планшетом у польових умовах, маскувальний колір, що пасує військовій формі - чохол для планшета Xiaomi Redmi Pad 2 з м'яким силіконовим дном. Насичений зелений відтінок додає гаджету солідності.
Модель - Ivanaks Flat
Колір - темно-зелений

Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 заслуговує на якісний захист, і в "Smarticase" Ви знайдете все необхідне для того, щоб почуватись безпечно із планшетом у будь-яких умовах використання техніки. Ми зібрали асортимент найпопулярніших моделей: від класичних силіконових накладок до гібридних варіантів з гумовими і пластиковими вставками та жорсткою фіксацією. У наявності — чохли для Xiaomi Redmi Pad 2 різних форматів, матеріалів та кольорів. Натисніть на фото нижче — і перейдіть до повного огляду, щоб обрати варіант, який відповідає Вашим задачам!
Модельний ряд планшетів від Xiaomi доволі швидко поповнюється, тому наводимо список сумісних моделей на цю обкладинку:
-
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB Wi-Fi Mint Green (VHU5897EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5631EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5659EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU5875EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB 4G Graphite Gray (VHU5660EU)
Володіючи класним планшетом варто дбати про захист екрану, адже це робоча частина девайса, з якою частіше всього контактуєш. Надаємо знижку у 20 гривень на ціннику захисного скла при замовленні комплекту "чохол + скло". Тисніть на фотографію
Тактичний захисний чохол Ivanaks Flat Dark green для Xiaomi Redmi Pad 2 (25040RP0AG) із гумою і його можливості:
-
Надійний захист кутів та спинки — гумова основа гасить удари і запобігає появі тріщин як на обкладинці, так і на самому корпусі пристрою
-
Чітка відповідність розмірам та вирізам для Xiaomi Redmi Pad 2
-
Темно-зелений колір — універсальний варіант для чоловіків і жінок, гарно поєднується з будь-яким стилем одягу
-
Дно з гнучкого TPU-гумового матеріалу — еластичне, міцне, стійке до зносу. Футляр легко одягається на планшет Xiaomi redmi pad 2і тримається щільно
-
Софт тач покриття обкладинки: щоб утримання планшета в руках було міцним і впевненим
-
Підтримка функції Smart Cover — екран автоматично вмикається/вимикається при відкритті/закритті кришки ( завдяки роботі магніта і датчика Хола)
-
Можливість підставки, що високо цінується у користувачів планшетів, адже утримувати гаджет і дивитись відео - це не дуже зручно. Набагато краще розмістити планшет на столі і повноцінно насолоджуватись процесом перегляду

Чохол для планшета Xiaomi Redmi Pad 2 з м'яким силіконовим дном і твердою кришкою - це сучасне рішення для активного користування гаджетом. Значну роль у конструкції чохла відіграє саме криша, адже це
-
Захист екрана завдяки жорсткому поліуретану з внутрішньою підкладкою з мікрофібри
-
Підставка — легко згинається у стійку конструкцію з кількома кутами нахилу
-
Автоблокування дисплея — за допомогою магнітної вставки активується функція Smart Cover і пристрій автоматичного занурюється у сон

Оберіть надійний чохол для Xiaomi Redmi Pad 2 — прямо зараз!
Чохол Ivanaks Flat Xiaomi REdmi pad 2 (25040RP0AG) у темно-зеленому кольорі — це стильний і функціональний аксесуар, що допоможе зберегти Ваш планшет у цілісності і виглядає сучасно.
У магазині "Smarticase" — тільки перевірені моделі чохлів. Замовляйте прямо зараз — і захистіть свій Xiaomi Redmi Pad 2 чохлом, який поєднує в собі комфорт, надійність і стриманий стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою, Функція сну |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Темно-зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 166.04 мм |
| Ширина пристрою | 254.58 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi pad 2 (2025) |
| Забарвлення | сапфір |
| Модель ч охолодження | Flat |
- Ціна: 500 ₴








