
Чохол Xiaomi Redmi Pad 2 Ivanaks Flat Skyblue (блакитний, силіконовий)
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: skyblue_flat_redmi2
Покращений футляр з точним повторенням форми планшета, стійкість до ударів і захист пристрою від пошкодження і зношення, свіжий і візуально легкий відтінок обкладинки - це чохол для Xiaomi Redmi Pad 2 (2025) в ультра компактному виконанні з розумною кришкою.
Попри делікатний зовнішній вигляд, модель має серйозний захисний потенціал: гнучкий гумовий бампер з TPU надійно захищає пристрій від пошкоджень, кришка трансформується у зручну підставку для відео чи роботи, а функція автоматичного блокування дисплея подбає про збереження заряду. Це чохол для Xiaomi Redmi Pad 2 з оновленим, ергономічним корпусом — ідеальний вибір для щоденного використання з комфортом та безпекою.
Модель - Ivanaks Flat
Колір - блакитний

У магазині "Smarticase" Ви знайдете гарний вибір чохлів для Xiaomi Redmi Pad 2: від легких і міцних силіконових накладок до ударостійких бамперів і чохлів-книжок з малюнками. Ми зібрали самі практичні рішення — класичні, яскраві, захисні— щоб ви могли легко обрати саме той, який відповідає вашим потребам. Просто натисніть на фото нижче, щоб перейти до перегляду всіх варіантів.
Ви точно знаєте свою модель планшета і впевнені, що цей варіант точно сумісний? Краще звіритись із наведеним списком, щоб не втрапити у не зручне становище:
-
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB Wi-Fi Mint Green (VHU5897EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5631EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5659EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU5875EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB 4G Graphite Gray (VHU5660EU)
Що купують найчастіше разом із планшетом, якщо вже є захисний чохол? Вірно - користувачі піклуються за екран і його цілісність і шукають якісне захисне скло. Надаємо знижку у 20 гривень на ціннику захисного скла від магазина "Smarticase" при замовленні комплекту "чохол + скло". Тисніть на фотографію.
Чохол з міцним футляром Ivanaks Flat Skyblue для Xiaomi Redmi Pad 2 (2025) допоможе для вирішення повсякденних задач:
-
Гібридна обкладинка: тонке дно з гнучкої гуми TPU — міцніше за силікон, адже не тріскається та не деформується при падіннях, не змінює колір від дії ультрафіолету. Кришка - має тверду основу, тому запобігає проникаючим ударам по відношенню до скла екрана;
-
Матова зовнішня поліуретан з покриттям soft-touch Вас потішить: приємний на дотик, не ковзає в руках, не залишає слідів від пальців;
-
Автоматичне блокування/розблокування екрана при відкриванні/закриванні кришки (функція Smart Cover) - допомагає забудькуватим власникам вимкнути екран, щойно кришка чохла перейшла у закрите положення;
-
Можливість трансформації кришки у стійку підставку — зручно для перегляду фільмів, відеодзвінків або читання адже звільняє руки від планшета;
-
Наскрізні вирізи під усі порти, кнопки, камеру й динаміки планшета Xiaomi Redmi pad 2 — не заважає використанню жодній з функцій планшета;
-
Надійна фіксація у футлярі: обкладинка не люфтить, не зісковзує, планшет тримається щільно;
-
Легкий, але захисний — оптимальний вибір для щоденного використання.

Xiaomi Redmi Pad 2 чохол, який ідеально підходить для активного способу життя, поєднуючи мобільність, комфорт і естетику. Не останню роль у користуванні відіграє кришка обкладинки Ivanaks Flat. Передня кришка чохла — це не просто елемент дизайну. Вона:
-
Захищає екран від подряпин, потертостей і пилу під час транспортування;
-
Складається у підставку-пірамідку для створення зручної опори для планшета і розміщення на твердій поверхні, наприклад на журнальному столику;
-
Активує функцію Smart Cover — автоматичне блокування дисплея для економії заряду.

Блакитний чохол для Xiaomi Redmi Pad 2 — це свіжий погляд на щоденне користування гаджетом. Він не просто підкреслює індивідуальність, а й гарантує практичний захист. З таким аксесуаром планшет виглядає охайно та працює довше без зайвого ризику пошкодження. Замовити Xiaomi Redmi Pad 2 чохол у магазині "Smarticase" — це отримати перевірену якість, відповідність представленим фото і оперативність!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою, Функція сну |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Блакитний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 166.04 мм |
| Ширина пристрою | 254.58 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi pad 2 (2025) |
| Забарвлення | Mountain Blue ( блакитний гірський) |
| Модель ч охолодження | Flat |
- Ціна: 500 ₴








