
Чохол Lenovo IdeaTab Pro 12.7, Ivanaks Hard з мапою Європи та Ейфелевою вежею
599 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: paris_hard_ideapad
Візуальна подорож до серця Європи, завдяки оригінальному кольоровому оформленню обкладинки - це чохол Lenovo Idea Tab Pro 12.7 / Xiaoxin Pad Pro 2025 (TB373FU / TB375FC) із міцним футляром із пластика ABS і магнітною кришкою
Модель - ivanaks hard
Колір обкладинки - Ейфелева вежа
На чохлі зображено фрагмент старовинної мапи Європи, з акцентом на Францію. Домінуючий елемент — Ейфелева вежа, яка розміщена одразу в двох проекціях на передній та задній частині обкладинки. Атмосферу доповнюють фрагменти поштамтських штампів, координати, контури міст, зокрема Парижа, та наклейка з номером 388, що натякає на унікальність кожної подорожі. Колірна палітра витримана у сіро-чорних відтінках з акцентами червоного — ефектно й ненав’язливо водночас.

Оберіть класичний варіант або додайте характеру з допомогою дизайнерських малюнків на обкладинці чохла для планшета Lenovo Idea tab pro. Щоб переглянути всю категорію, натискайте на зображення нижче або перейдіть на сторінку з чохлами.
Чи відомо Вам номер моделі Вашого планшета? Це головний критерій, який визначає відповідність моделі планшета до чохла, що пропонується для придбання:
- Lenovo TB373FU - у міжнародній версії
- Lenovo TB375FC - у китайській версії


Міцний чохол із малюнком Ivanaks hard paris для Lenovo idea tab pro 12.7 має цікаві особливості і Вам варто з ними ознайомитись:
-
Захисні властивості: посилені кути, камера утоплена в корпус, стійкий до легких ударів;
-
Матеріали: ABS-пластик усередині, PU-шкіра зовні, мікрофібра всередині обкладинки;
-
Функція Smart Sleep/Wake: автоматичне блокування/розблокування екрана при зміні положення кришки
-
Міцна установка планшета в футлярі: корпус щільно охоплює пристрій без ковзання і люфтів
-
Підставка: кришка складається у форму стабільної пірамідки для комфортного перегляду відео чи навчання онлайн;
-
Магнітна фіксація кришки: забезпечує щільне закриття обкладинки, щоб екран не пошкодився при переміщенні
Подбайте про екран свого планшета, придбайте якісне загартоване скло і користуйтесь Lenovo idea tab pro у максимально захищеному режимі.
Магазин "Смартікейс" дарує знижку 20 гривень на асортимент загартованого скла. Тицяйте на фотографію!
Варіант чохла Ivanaks hard буде чудовим вибором для:
-
Шанувальників подорожей — мотив Парижа, Ейфелева вежа та стара карта Європи створюють настрій пригод;
-
Тих, хто працює чи навчається — підставка зручно фіксує планшет для читання, відео чи набору тексту;
-
Любителів унікальних речей — виражений дизайн, що не загубиться серед типових аксесуарів;
-
Подарунку — універсальна тематика та функціональність роблять Lenovo idea tab pro чохол чудовим вибором для подарунка близькій людині.




Ivanaks Hard «Ейфелева вежа» — це надійний чохол для тих, хто цінує стиль, практичність і захист. Він ідеально підходить для щоденного використання, виглядає сучасно і вирішує цілий ряд повсякденних задач, що полегшують взаємодію із гаджетом.
Замовляйте зараз у магазині "Smarticase" — і ваш планшет отримає захист, який вартує уваги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.7" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Функція сну, Функція авто-включення, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 189.1 мм |
| Ширина пристрою | 291.8 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Lenovo Idea Tab pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 12 2025 TB375FC |
- Ціна: 599 ₴










