
Чохол з прозорою підставкою Lenovo Idea Tab Pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 2025 TB375FC Ivanaks Rotate сіро-фіолетовий
750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: lavander_rotate_ideapad
Чарівний відтінок обкладинки, що подобається і жінкам і чоловікам, два варіанти розміщення планшета для взаємодії, окреме місце на стилус і сучасний дизайн - це чохол з прозорою підставкою для Lenovo Idea Tab Pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 2025 TB375FC
Модель - ivanaks Rotate
Колір обкладинки - сіро-фіолетовий

Підібрати поворотний чохол для Xiaoxin Pad pro 2025 у іншому відтінку обкладинки чи познайомитись із повним асортиментом товарів для вказаної моделі планшета можна за посиланням, тисніть на фотографію внизу і переходьте до огляду
Бути певним, що чохол із прозорою підставкою підійде на Ваш планшет Lenovo можна, якщо номер моделі Вашого гаджета відповідає наведеним нижче:
- Lenovo TB373FU - міжнародна версія
- Lenovo TB375FC - китайська версія


Сіро-фіолетвоий чохол Ivanaks Rotate Lavender для Lenovo idea Tab pro (Xiaoxin pad pro 2025) з футляром і його властивості:
-
Відповідність вказаній моделі планшета, що забезпечує зручний доступ до всіх роз’ємів, кнопок і камери та надійне утримання гаджета у футлярі;
-
Комбінований футляр гібридного типу, що складається із прозорої акрилової стінки і гумового (TPU) бортика, що поєднує переваги обох полімерних матеріалів;
-
Механізм обертання футляра на 360° дозволяє змінювати положення гаджета при розміщенні на твердій рівній поверхні, наприклад, за столом. Вертикальна позиція або горизонтальне розміщення - змінити положення можна за декілька секунд;
-
Підставка, що передбачає декілька варіантів кута нахилу дисплея планшета відносно поверхні;
-
Розумне блокування екрана, що дозволяє переводити живлення екрана у автоматичний сон при закритті кришки;
-
Формат чохол-книжка, із твердою кришкою, що створює твердий щит навколо дисплея, коли чохол з прозорою підставкою для Lenovo Idea Tab Pro TB373FU розміщується у закритому положенні, що зручно при переміщенні планшетного пристрою;
-
Виділене місце для стилуса поряд із гаджетом але у своїй, окремій комірці;
-
Стильний сіро-фіолетовий колір надає чохлу Ivanaks Rotate вишуканого й сучасного вигляду, поєднуючи строгість і оригінальність;
-
Використання для різних задач. Ідеальний варіант для роботи, для навчання та розваг, а також для безпечного переміщення у місці чи портфелі;
Щоб екран планшета Lenovo Xiaoxin pad pro 2025 залишався бездоганним, використовуйте загартоване захисне скло. Воно збереже дисплей від подряпин та допоможе уникнути пошкоджень під час ударів.
Магазин "Смартікейс" дарує знижку 20 гривень на асортимент скла. Нажимайте на зображення внизу!
Чохол з прозорою підставкою для Lenovo Idea Tab Pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 2025 TB375FC і одна із його ключових особливостей - це механізм обертання планшета у футлярі чохла-книжки Ivanaks Rotate:
-
У альбомному режимі зручно перегляди фільми і відео, працювати із документами та спілкуватись онлайн. Планшет Lenovo Idea tab pro 12.7 стає майже як ноутбук;
-
У портретному положенні користувачу буде зручніше читати книжку або дивитись стрічку новин чи дивитись Instagram, шукати потрібну інформацію в інтернеті Це робить гаджет більш зручним у навчанні й щоденних завданнях;
-
Мобільність і простота. Перехід між режимами здійснюється плавно й швидко, шляхом простого обертання руками/




Сіро-фіолетовий поворотний чохол Xiaoxin pad pro 2025 TB375FC від Ivanaks Rotate — це ідеальне поєднання надійного захисту, універсальності у взаємодії із планшетом та вишуканого стилю, що можливе завдяки прозорій задній стінці.
Замовляйте вже сьогодні захисний чохол, щоб користування Вашим планшетом було зручним і безпечним вже за декілька днів.
Відправка по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 189.1 мм |
| Ширина пристрою | 291.8 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Idea Tab pro TB373FU, Xiaoxin pad pro 12 2025 TB375FC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель ч охолодження | rotate |
- Ціна: 750 ₴










