
Чохол з прозорою стінкою Xiaomi Redmi Pad 2 (2025) Ivanaks Fashion Black
599 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: black_toby_redmi2
Стильний футляр, тверда магнітна кришка та ідеальна сумісність із планшетом - чорний чохол для Xiaomi Redmi pad 2 із акриловим дном (прозора стінка)
Модель - Ivanaks Fashion
Колір - чорний
Чорний колір — універсальний вибір, який підкреслює строгість стилю і пасує як діловим людям, так і студентам. Він приховує сліди використання, зберігаючи естетичний вигляд протягом довгого часу.
Головна особливість чохла Fashion — поєднання прозорої акрилової задньої панелі, що залишає дизайн планшета видимим, та практичної передньої кришки з функцією розумного керування екраном.

Обираючи чохол Fashion для Сяомі ремді пад 2, ви отримаєте еталон практичності та елегантності. Але якщо вам цікаво розглянути інші варіанти від магазина "Smarticase" — зверніть увагу на весь наш асортимент. Натисніть на зображення нижче, щоб перейти до повного каталогу чохлів.
Чохол Ivanaks Fashion можна сміливо купувати, навіть якщо у Вас 4G версія планшета, яка трішки відрізняється від варіанта "only Wi-Fi":
-
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB Wi-Fi Mint Green (VHU5897EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5631EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5659EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU5875EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB 4G Graphite Gray (VHU5617EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB 4G Graphite Gray (VHU5660EU)
Захисне скло ідеально сумісне з моделлю планшета, не впливає на чутливість сенсора та гарантує додатковий рівень безпеки для дорого вартісного дисплея. Скло для Xiaomi Redmi pad 2 доповнить чохол, cтворивши повний захист пристрою.
Зробимо знижку у 20 гривень на ціннику захисного скла при замовленні комплекту "чохол + скло". Тисніть на фотографію.
Захисний чохол для планшета Xiaomi Redmi pad 2 з розміщенням стилуса і прозорою стінкою, модель Ivanaks Fashion Black і його характеристики:
-
Задня стінка виконана з прозорого акрилу, що дає можливість демонструвати оригінальний дизайн планшета.
-
Акрил покритий захисною плівкою для запобігання подряпинам під час транспортування і її можна зняти за потреби.
-
Бічні грані утримуючого футляру виготовлені з гнучкого TPU, що амортизує удари і гарно захищає торці гаджета.
-
Передня кришка оздоблена поліуретаном з текстурою під шкіру, тому чохол Сяомі редмі пад 2 виглядає дуже стильно.
-
Внутрішня частина кришки має м’яку мікрофіброву підкладку, яка захищає дисплей від пилу та потертостей.
-
Передбачена опція Smart Sleep — автоматичне вмикання/вимикання екрану при відкритті чи закритті.
-
Є магнітне утримання кришки, яке запобігає її мимовільному відкриттю, що зручно при переміщені гаджета у сумці.
-
Функція підставки з двома варіантами нахилу для перегляду відео, роботи чи малювання.
-
Ідеальні вирізи для портів, кнопок та камери забезпечують комфортне використання.
-
Чорний колір підкреслює елегантність та універсальність, підходить для будь-якої ситуації.
-
можливість розміщення стилуса довжиною до 16,5 сантиметрів у футлярі чохла.


Кому підходить чохол Xiaomi Redmi pad 2 із прозорою задньою стінкою?
-
Для тих, кому подобається колір і вигляд його планшета
-
Для активних користувачів стилуса-ручки, які цінують порядок і зручність його зберігання поряд
-
Для мандрівників і студентів
-
Гібридна обкладинка чудово підходить і для дитини, і для дорослого як в плані захисту, так для комфортного користування
-
хто цінує класику, але хоче сучасне рішення



Xiaomi Redmi pad 2 чохол Ivanaks Fashion у чорному кольорі — це ідеальне поєднання стилю, захисту та практичності для активної взаємодії. Чохол дозволяє зберегти оригінальний вигляд планшета та забезпечує щоденний комфорт у використанні.
Оберіть свій варіант прямо зараз і оформіть замовлення на сайті "Smarticase", щоб планшет Сяомі редмі пад 2 завжди був під надійним захистом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою, Функція сну |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 166.04 мм |
| Ширина пристрою | 254.58 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi pad 2 (2025) |
| Забарвлення | Deep Black ( чорний) |
| Модель ч охолодження | fashion |
- Ціна: 599 ₴











