
Рожевий силіконовий чохол Xiaomi Redmi Pad 2 (Сяомі редмі пад 2) Ivanaks Shield Pink
550 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: pink_shield_redmi2
Оригінальний гумовий чохол із протиударними властивостями у рожевому відтінку, що має потовщені захисні кути, підставку-трансформер і матову не ковзку поверхню - це рожевий силіконовий чохол для Xiaomi redmi Pad 2 для дівчинки або дорослої жінки.
Модель - Ivanaks Shield (щит)
Колір - рожевий
Рожевий відтінок цього чохла дарує ніжність і легкість, водночас залишаючись енергійним акцентом у вашому щоденному стилі. Він особливо сподобається тим, хто любить естетику з ноткою романтики – школярам, студентам, молодим мамам, а також усім, хто хоче, щоб їхній планшет виглядав яскраво і водночас елегантно.
Головна особливість чохла Shield — надійний протиударний захист із посиленими кутами та високим бортиком над дисплеєм, що забезпечує повну безпеку для Xiaomi Redmi pad 2 навіть у непередбачуваних ситуаціях.

Магазин "Smarticase" допоможе підібрати Вам чохол Вашої мрії, щоб користуванням гаджетом було зручним і безпечним, а Вам було комфортно його переміщувати із собою будь-куди. Оглянути всі варіанти і можливі відтінки чохлів - натискайте на зображення внизу.
Чохол Ivanaks Shield підходить для активного користування з такими моделями планшетів:
-
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB Wi-Fi Mint Green (VHU5897EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5631EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5659EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU5875EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB 4G Graphite Gray (VHU5617EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB 4G Graphite Gray (VHU5660EU)
Додайте до замовлення загартоване захисне скло. Загартоване скло для Xiaomi redmi pad 2 захистить екран від подряпин і тріщин, а у поєднанні з чохлом Shield ви отримаєте комплексний захист, готовий до будь-яких випробувань.
Зробимо знижку у 20 гривень на ціннику захисного скла при замовленні комплекту "чохол + скло". Тисніть на фотографію.
Рожевий захисний чохол для Xiaomi Redmi pad 2 з протиударним футляром і чому він буде зручним для дівчинки:
-
Протиударний футляр із посиленими чотирма кутами для реального захисту планшета.
-
Високий бортик над екраном Xiaomi Redmi pad 2 дозволяє вирішити задачу безпеки крана, адже дисплей не торкається поверхні.
-
Знімна пластикова підставка з регулюванням кута нахилу дозволяє комфортно взаємодіяти із сенсорним дисплеем, обирати зручний кут нахилу
-
Еластичний матеріал стійкий до тиску, розтягування та деформацій, тривалого терміну користування.
-
Гума не тріскається, не висихає й зберігає еластичність іноді довше, ніж пропрацює цей планшет.
-
Футляр легко очищається від пилу та бруду, його можна мити під струменем води, але, звісно без самого планшета.
-
Захищає пристрій навіть під час падінь із висоти, адже гума гарно гасить силу поштовху.
-
Приємна на дотик поверхня викликає почуття впевненості і надійності хвату планшета Xiaomi Redmi pad 2.
-
Точна сумісність із Xiaomi Redmi Pad 2 (4G & Wi-Fi).

Кому варто купити рожевий силіконовий чохол для Xiaomi Redmi pad 2 з можливістю підставки?
-
Підліткам, які цінують яскравість і оригінальність.
-
Дівчаткам, які хочуть додати ніжності гаджету.
-
Турботливим батькам, які мають доньку
-
Користувачам, хто часто бере пристрій у дорогу і піклуються про новизну і цілісність гаджета.
-
Кому важливий реальний захист його 11-ти дюймового планшета



Ви можете безпечно брати Ксяомі Редмі пад 2 у поїздки, не хвилюючись за випадкові падіння, які можуть трапитись під час неї. Навіть активні діти можуть користуватися планшетом у цьому чохлі без ризику швидкого пошкодження. Футляр витримує удари об тверді поверхні, плитку чи бетон. Навіть після падіння з висоти силіконовий чохол збереже цілісність гаджета. Гумова структура відмінно пристосована для тривалого використання. Вона захищає від подряпин і потертостей. Це ідеальний вибір для тих, хто хоче поєднати стиль і безпеку.
Бажаєте мати такий красивий і захисний чохол для Xiaomi Redmi pad 2?
Залишайте замовлення на сайті магазину, щоб забронювати товар за собою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 166.04 мм |
| Ширина пристрою | 254.58 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi pad 2 (2025) |
| Забарвлення | рожевий |
| Модель ч охолодження | Shield (щит) |
- Ціна: 550 ₴









