
Чохол для Pocketbook Verse lite (Pb619) Ivanaks hard case сірий (обкладинка)
459 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: verselite_hard_grey
Жорстка основа для фіксації, приємна на дотик поверхня під шкіру, класичний форм-фактор книжки – це чохол для Pocketbook Verse lite (Pb619) з твердим дном і розумною кришкою.
Модель – Ivanaks hard case
Колір – графітовий сірий

Сіра обкладинка або чому купують чохол для Pocektbook verse lite темного відтінку
Цей аксесуар виконано у глибокому сірому кольорі. Багато хто недооцінює сірий, вважаючи його нудним, але насправді це магічний відтінок. Він елегантний, зовсім не набридливий і чудово пасує до будь-якого стилю власника, залишаючись при цьому максимально практичним у щоденному використанні. Цей захисний чохол для Pocketbook verse lite стане ідеальним вибором для широкого кола користувачів. Його оцінять студенти, офісні працівники та всі, хто багато подорожує чи просто любить читати в парку або транспорті
Головна причина купити сірий чохол Pocketbook verse lite PB619 – це вдале поєднання надійності та просто у користуванні. Обкладинка потрібна тим, хто хоче зберегти свій рідер новим якомога довше. Легка вага та неймовірна простота у користуванні саме у моделі hard case. Це звичний та зрозумілий формат захисного чохла-книжки, який дуже легко одягається та знімається за потреби, не додаючи пристрою зайвих габаритів.
Сумісні моделі:
- PocketBook 619 Verse Lite Midnight Grey (PB619-T-CIS)
- PocketBook 619 Verse Lite Midnight Grey (PB619-T-WW)
Якщо Ви шукаєте щось яскравіше або в іншому стилі, ми пропонуємо вам переглянути весь наш асортимент аксесуарів для цієї моделі рідера. Можливо, ця конкретна Pocketbook verse lite обкладинка сіра — не єдиний варіант, який вам сподобається. Щоб побачити більше пропозицій, будь ласка, перейдіть за посиланням, клікнувши на фотографію, розташовану нижче.
Ключові властивості чохла Ivanaks hard case:
-
сірий відтінок - універсальний, тому підходить абсолютно всім, незалежно від віку чи статі. На такій поверхні менш помітні відбитки пальців, пил чи дрібні потертості.
-
матеріали, використані у виробництві, ідеально поєднані для досягнення найкращого результату. Основою служить міцний полікарбонат, з якого виготовлено задню кришку-бампер. Зовнішня сторона обкладинки оздоблена якісною поліуретановою шкірою, яка приємна на дотик і зносостійка. Всередині кришки, що прилягає до екрана, використано м'яку мікрофібру. Ця Pocketbook verse lite обкладинка сіра дбайливо контактує з дисплеєм, захищаючи його від подряпин та додатково очищуючи від пилу при кожному закритті.
-
захисний чохол для Pocketbook verse lite має двокомпонентну структуру. Головну захисну функцію при падіннях чи ударах виконує щільний пластиковий футляр-корито. Він жорстко фіксує пристрій, не даючи йому випасти, та приймає на себе основну силу удару, захищаючи кути та грані рідера, які є найбільш вразливими місцями будь-якого гаджета.
-
важливою функціональною особливістю є наявність розумного блокування екрана (функція Sleep/Wake). У кришку вбудовано магніти, які взаємодіють із датчиком у рідері. Коли ви закриваєте обкладинку, книга автоматично переходить у сплячий режим.


Головна особливість чохла Ivanaks hard case у комплексному підході до безпеки Вашого Pocketbook Verse Lite. Це не просто гарна обгортка, а надійний захист екрана і корпуса електронної книги від механічних пошкоджень, подряпин та бруду. При цьому розробникам вдалося зберегти головні переваги самого пристрою – його компактність та мобільність, адже легка вага аксесуара майже не відчувається при транспортуванні. Ще однією важливою перевагою є максимальна простота у користуванні, зокрема легкість одягання обкладинки. Рідер просто вставляється у пластикову основу до характерного клацання, після чого він надійно зафіксований і готовий до використання. Cірий чохол Pocketbook verse lite PB619 стане вашим незамінним супутником.

Pocketbook verse lite обкладинка сіра Ivanaks hard case - це один із найбільш збалансованих варіантів захисту для вашої електронної книги. Він поєднує в собі міцні матеріали, продуману конструкцію, корисну функцію автоматичного сну та стильний, практичний дизайн. Це відмінне доповнення до вашого рідера для продовження терміну його служби.
Не відкладайте захист свого девайса на потім. Запрошуємо Вас оформити покупку прямо зараз на сайті нашого магазину Смартікейс, щоб вже завтра-післязавтра Ваш рідер Pocketbook Verse Lite був у безпеці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Темно-сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 156 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 7.6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 459 ₴





