Для поціновувачів зручних чохлів — захисний чохол-книжка для смартфона Xiaomi Redmi 3 у варіанті Double Window CASE (DW Case) купити в магазині Smart Case за доступною ціною
Спеціальне економне пропонування!
Захисний чохол Dw case + загартоване скло 9H за 300 грн

Для збереження цілісності та новизни дисплея смарта рекомендуємо захисне загартоване скло 9Н
Відео огляд чохла DW Case разом для смартфона Xiaomi Redmi 3

Переваги використання чохла-книжки DW Case:
-
Функціональна обкладинка з вікнами. Нижнє віконце слугує для оперативного приймання дзвінків без відкриття обкладинки та верхний дисплей, захищений прозорою пластиковою мембраною робить можливим перегляд інформації (час, системні повідомлення) на екрані смартфона Xiaomi Redmi 3
-
Застосування протиударного полікарбонатного бампера и міцною обкладинки з поліуретану PU — чудовий захист від ризиків ушкоджень для смартфона Xiaomi Redmi 3
-
Магнітний замок (MC) – "фишка" чехла DW Case! Простий магнітний механізм утримує чехол у закритому положенні і запобігає саме відкриванню в сумці, кишені.

Купити чохол для смартфона Xiaomi Redmi 3 у дизайні DW CASE можна зробивши замовлення на нашому сайті!
Доставка замовлень здійснюється Новою Поштою, Укріпкою або Інтайм у Ваш населений пункт!
Чехол-книжка DW Case це прекрасне доповнення Вашого смартфона Xiaomi Redmi 3!
Чехол розширює можливості використання пристрою, захищає смартфон і надає індивідуальності!


Внутрішні розміри чохла DW Case для Xiaomi Redmi 3, а саме захисного полікарбонатного бампера, у який поміщають смартфон Xiaomi Redmi 3, поєднується з розмірами мобільного пристрою. Є необхідні роз'єми та отвори.
Розміри бампера:
139 х 69 х 9 мм.
Колір чохла — Чорний
Обидві сторони чехла-книжки DW Case являє собою водовідштовхувальну поліуретанову обкладинку із шовковим відтінком і стійкістю до потертостей.

У щелепі-книжці DW Case для смартфона Xiaomi Redmi 3 є бампер, виготовлений із міцного пластику того ж кольору, що й обкладинка. Матеріал з поликарбоната. Захисний елемент з'єднаний з обкладинкою чохла дає змогу встановлювати смартфон у горизонтальному положенні.

Купити чохол для смартфона Xiaomi Redmi 3 ― розв'язати проблему захисту Вашого смартфона Redmi 3 оперативно та недорого!


Використовуючи можливість горизонтального розміщення чехла-книжки DW Case Ви можете насолоджуватися переглядом фільмів, відеороликів з YouTube або улюбленими фотографіями, не утримуючи водночас смартфон Xiaomi Redmi 3 в руках!

Смарфтону Xiaomi Redmi 3 буде безпечно в чохлі-книжці DW Case, а Вам — комфортно його використовувати!
Цей чохол створений, щоб зберегти Вашу мобільну техніку!
Купити чохол для смартфона Xiaomi Redmi 3 можна з доставкою в Україні!
3 варіанти доставки: Укрпочта , Нова Почта або Інтайм!
Оперативна відправка!
Щоб купити чохол для смартфона Xiaomi Redmi 3 досить зателефонувати за контактним номером (вказаний на сайті) або зробити замовлення (найкращим) у магазині Smart Case


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 3 |
| Виробник | Xiaomi |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 139 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Глибина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴










