Новинка
-15%

Червоний чохол-книжка DW Case для смартфона Lenovo A7010, Lenovo X3 lite
215 ₴
182,75 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENK422
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Для поціновувачів зручних чохлів-книжок представляємо чохол DW Case для смартфона Lenovo A7010, Lenovo X3 Lite з магнітною застібкою і зручним прийманням дзвінків!
Спеціальне пропонування!
Зручний чохол-книжка DW case + захисне загартоване скло за 300 грн

Чехол-книжка DW case ― — це поєднання можливостей захисного чохла бампера та обкладинки-книжки, вдосконалене під специфіку роботи сучасних смартфонів
Які переваги використання чохла-книжки DW case відкриваються для смартфона Lenovo A7010, Lenovo X3 Lite:
-
обкладинка в стилі double 1977— це можливість приймати дзвінки без відкриття чохла на Вашому смартфоні. А також переглядати уведомлений у верхній частині дисплея смартфона Lenovo A7010
-
Міцний бампер + поліуретанова обкладинка― вдалий симбіоз перевірених матеріалів для надійного захисту смартфона Lenovo A7010 від ризику ушкоджень.
-
Магнітна застібка — рішення від відкриття чохла в кишені або сумці. Убезпечить дисплей смартфона, позаяк чохол не розкриється сам по собі. А отже, не буде подряпану ключами або чим іншим у кишені.

-
Положення для перегляду відео ― можете поставити смартфон Lenovo A7010, Lenovo X3 Lite у горизонтальному положенні та насолоджуватися переглядом серіалів або фільмів
Купити чехол для Lenovo A7010 у варіанті чохла DW можна здійснити замовлення на нашому сайті з оперативною відправленням у Ваш населений пункт! По всій Україні!

Чехол-книжка DW Case добре доповнить Ваш смартфон Lenovo A7010, Lenovo X3 Lite, Ви залишитеся задоволені придбанням.
Оскільки чохол DW Case створений для захисту Вашої мобільної техніки та комфортного використання мобільного пристрою !

Внутрішні розміри чохла DW Case, а саме протект-бампера, поєднуються з розмірами та особливостями смартфона Lenovo A7010, Lenovo X3 Lite, є всі необхідні отвори
Розміри бампера:
154 х 77 х 9.2 мм.
Колір чохла — Червоний

Матеріал зовнішнього боку обкладинки чохла-книжки DW Case - міцний полиуретан, не пропускає вологу, стійкий до потертостей. Всередині — захисне покриття сірого кольору з геометричним малюнком, оберігає смартфон від подряпин.

Проект-бампер смартфона Lenovo A7010, Lenovo X3 lite, виготовлений із міцного поликарбоната. Бампер з'єднаний з обкладинкою чохла оригінально, що забезпечує використання аксесуара як підставку для перегляду відео

Купити чохол для Lenovo A7010 у форматі DW Case — придбати зручний захисний чохол-книжка для Lenovo A7010, який подбає про комфортне використання мобільного пристрою!

Дизайн чохла DW Case дає змогу ставити смартфон Lenovo A7010 в горизонтальну стійку. Руки свободны от утримання смартфона й можна дивитися фільми та відеороки з YouTube.
Смарфтону Lenovo A7010, Lenovo X3 Lite комфортно й безпечно в чехле-книжке!
Чохол DW створений, щоб зберегти Вашу мобільну техніку!
Купити чохол для Lenovo A7010, Lenovo X3 Lite може будь-хто охочий!
Доставка Укріплої Новою Потічкою й Інтайм з оперативним відправленням по всій Україні!
Щоб купити чохол для Lenovo A7010, Lenovo X3 Lite досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або написати на e-mail або зробити замовлення в магазині Smart Case
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Lenovo |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Стан | Новий |
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 9.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Магнітний замок | Є |
| Можливість швидкого відповіді на дзвінок | Є |
| Бампер всередині чохла | Є |
| Моделі телефона | Lenovo A7010, Lenovo X3 lite |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182,75 ₴





