
Рожевий чохол-книжка DW Case для смартфона Lenovo A6000 Lenovo K3 (K30-T K30-W)
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENKWK33
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зручний чохол-книжка для комфортного щоденного використання зі смартфоном Lenovo A6000 K3 (K30-T K30-W)
придбати в магазині Smart Case
Спеціальне пропонування!
Зручний чохол для Lenovo A6000 + захисне скло 9Н за 280 грн!

Варіант чохла DW CASE ― прекрасний вибір для поціновувачів комфортного використання смартфона Lenovo A6000, Lenovo K3
Відео огляд чохла DW Case буде доступний у ближній час!
Чому правильно придбати чохол для Lenovo A6000:
-
Дво віконна обкладинка. За допомогою нижнього окна ― можна оперативно приймати дзвінки без відкриття обкладинки чохла, а верхній захищений дисплей забезпечує перегляд повідомлень на дисплеї смартфона Lenovo A6000, Lenovo K30-W, Lenovo K30-T
-
Застосування протиударного бампера и міцною книжки з поліуретану ― чудовий захист від пошкоджень смартфона Lenovo A6000, Lenovo K30-W, Lenovo K30-T
-
Магнітний замок – важливий елемент чехла DW Case! Адже саме магнітна застібка дає змогу легко закрити й утримувати чохол у закритому положенні. Магнітний замок захищає саме відкриття аксесуара в сумці, кишені.

Купити чохол для Lenovo A6000, Lenovo K30-W, Lenovo K30-T можна зробивши замовлення на нашому сайті!
Доставка замовлень здійснюється Новою Поліцією, Укріпкою або Інтайм у Ваш населений пункт!
Чехол DW Case — це чудове доповнення для смартфона Lenovo A6000, Lenovo K30-W, Lenovo K30-T, що дає змогу комфортно використовувати мобільний пристрій у чохлі. Формат чехла-книжки DW Case максимально втілює побажання користувачів розумних мобільних телефонів.

Внутрішні розміри захисного бампера чохла, у який поміщається смартфон Lenovo A6000, Lenovo K30-W, Lenovo K30-T, відповідають розмірам розглянутого мобільного телефона. Передбачені роз'єми під камеру, динамік, кнопки. Все видно на представлених фото!
Розміри бампера:
142 х 71 х 9 мм.
Колір чохла — Рожевий
Матеріал обкладинки чехла-книжки DW Case складається з міцного водостійкого поліуретану, є з оксамитовим відтінок.
Купити чохол для Lenovo A6000, Lenovo K30-W, Lenovo K30-T можна у комплекті з гарним захисним склом!

Бампер, як основа чохла DW Case, виготовлений з міцного поликарбоната. Захисний елемент кріпиться до обкладинки чохла в такий спосіб, що дає змогу поставити смартфон у горизонтальному положенні.

Купити чехол для Lenovo K3, Lenovo K30-W, Lenovo K30-T ― розв'язати проблему захисту Вашого смартфона оперативно та недорого!

Прекрасна можливість горизонтальної фіксації чохла DW Case забезпечує комфортний перегляд відео або світлини без потреби утримання смартфона Lenovo A6000, Lenovo K30-W, Lenovo K30-T в руках!

Смарфтону Lenovo A6000, Lenovo K30-W, Lenovo K30-T буде безпечно та красиво в чохлі DW Case, а Вам — комфортно використовувати пристрій!
Цей чохол створений, щоб зберегти Вашу мобільну техніку!

Купити чехол для Lenovo K3, Lenovo K30-W, Lenovo K30-T можна з доставкою в Україні!
3 варіанти доставки: Укрпочта , Нова Почта або Інтайм!
Оперативна відправка!
Щоб купити чехол для Lenovo K3, Lenovo K30-W, Lenovo K30-T досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або зробити замовлення в магазині Smart Case
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Lenovo |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Lenovo |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 142 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Lenovo A6000, Lenovo K3, Lenovo K30-W, Lenovo K30-T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴






