Удобно

Чорний чохол-книжка DW Case для смартфона Lenovo A6010 Pro, Lenovo A6010 Music
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENKWK41
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зручний чохол-книжка для комфортного щоденного використання зі смартфоном Lenovo A6010 Pro, Lenovo A6010 Music
купити в магазині Smart Case
Спеціальне пропонування!
Зручний чохол для Lenovo A6010 Pro + захисне скло 9Н за 280 грн!

Купите чехол DW CASE ― прекрасний вибір для поціновувачів комфортного використання смартфона Lenovo A6010 Pro, Lenovo A6010 Music
Відео огляд чохла буде доступний у час, що блищить!
Чому розумно придбати чохол для Lenovo A6010 Pro, Lenovo A6010 Music:
-
Дво віконна обкладинка. За допомогою нижнього окна ― можна оперативно приймати дзвінки без відкриття обкладинки чохла, а верхній захищений дисплей забезпечує перегляд повідомлень на дисплеї смартфона Lenovo A6010 Pro, Lenovo A6010 Music

-
Застосування протиударного бампера и міцною книжки з поліуретану ― чудовий захист від пошкоджень смартфона Lenovo A6010 pro

-
Магнітний замок – важливий елемент чехла DW Case! Адже саме магнітна застібка дає змогу легко закрити й утримувати чохол у закритому положенні. Магнітний замок захищає саме відкриття аксесуара в сумці, кишені.

Купити чохол для Lenovo A6010 Pro, Lenovo A6010 Music можна зробити замовлення на нашому сайті SmartCase!
Доставка замовлень здійснюється Новою Поліцією, Укріпкою або Інтайм у Ваш населений пункт!
Чехол DW Case — це чудове доповнення для смартфона Lenovo A6010 Pro, Lenovo A6010 Music, що дає змогу комфортно використовувати мобільний пристрій у чохлі. Формат чехла-книжки DW Case максимально втілює побажання користувачів розумних мобільних телефонів.

Матеріал обкладинки чехла-книжки DW Case складається з міцного водостійкого поліуретану, є з оксамитовим відтінок.
Бампер, як основа чохла DW Case, виготовлений з міцного поликарбоната. Захисний елемент кріпиться до обкладинки чохла в такий спосіб, що дає змогу поставити смартфон у горизонтальному положенні

Купити чохол для Lenovo A6010 Pro, Lenovo A6010 Music у комплекті з гарним захисним склом!
Прекрасна можливість горизонтальної фіксації чохла DW Case забезпечує комфортний перегляд відео або світлини, без потреби утримання смартфона Lenovo A6010 Pro, Lenovo A6010 Music в руках!
.
Купити чехол для Lenovo A6010 Pro, Lenovo A6010 Music ― розв'язати проблему захисту Вашого смартфона оперативно та недорого!

Якщо Ви перебуваєте в Центрі України або в Західній частині або на Сході — термін доставки замовлення до Вас займає, зазвичай, 1-3 робочі дні!
3 варіанти доставки: Укрпочта , Нова Почта або Інтайм!
Оперативна відправка!
Купити чехол для Lenovo A6010 Pro, Lenovo A6010 Music можна з доставкою по всій Україні!
Для цього досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або зробити замовлення в магазині Smart Case
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Lenovo |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Lenovo |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 142 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Lenovo A6010 Pro, Lenovo A6010 Music |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴





