Интересный

Золотий Smart S view cover чохол-книжка для смартфона Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD
220 ₴
- Немає в наявності
- Код: SAMAS507
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розумний чохол S view cover з розширеними функціями для зручного використання смартфона Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD купити в інтернет-магазині Smart Case за чудовою ціною

Чому Вам так необхідний і буде корисний s view cover чохол-книжка для Вашого смарту Samsung S5 G900H G900F G900FD?
— це більше, ніж просто захисний чохол-книжка
— розумний чохол, який дає змогу працювати зі смартфоном Samsung S5 через віконце в обкладинці
― модний і сучасний аксесуар для стильного власника смартфона Samsung S5
Купити S view cover чохол для Samsung S5 G900H G900F G900FD і розв'язати всі перераховані вище проблеми раз і назавжди!
Чохол із чудовими можливостями!
-
Вікно View Cover — чудове дизайнерське рішення розумного віконця, що дає змогу переглядати повідомлення на дисплеї Вашого смартфона Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD, а також приймати та відхиляти дзвінки та використовувати інші функції смартфона S5
-
Міцна красива книжка з PU і ударостійка задня кришка — чудовий захист, якщо смартфон Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD упадет на тверду поверхню
-
Розумна обкладинка S view cover — використовуйте смартфон Samsung S5 G900H G900F G900FD за новим!

Купити s view cover чохол для Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD можна не виходячи з Вашої оселі (квартири), з оперативною відправленням у Ваш населений зручним для Вас способом!
Просто зробіть замовлення в економному магазині SmartCase
Чохол-книжка буде надійним партнером, а Ви будете задоволені покупкою. Адже цей чохол максимально втілює всі побажання покупців про зручний сучасному чохлі.

Внутрішні розміри чохла-книжки відповідають розмірам смартфона Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD, є необхідні отвори під камеру та функціональні роз'єми.
Розміри:
142 х 73 х 10 мм.
Колір чохла — Золотистий ( Пісочний)
Зовнішня та внутрішня сторони обкладинки чохла S view cover виготовлені з штучної шкіри, поліуретану, стійкого до проникнення вологи та пилу!


Щоб одягнути чохол на смартфон Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD, досить зняти в мобільного пристрою рідну задню кришку, і замість неї одягнути задню частину чохла.

Купити S view cover чохол для Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD ― розв'язати проблему захисту телефона та додати нові можливості в його використанні.
Смарфтону Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD буде красиво в чохлі S view Cover! Адже він ідеально підходить для цього мобільного телефона!
Купити S view Cover чохол для Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD може кожен мешканець України!
Доставка кріплень, Новою Пікою й Інтаймом з оперативним відправленням!
Щоб придбати такий гарний функціональний чохол для Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або написати на e-mail або зробити замовлення в магазині Smart Case

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Samsung |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Пилозахищений |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Samsung |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 142 мм |
| Ширина | 72.6 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Необхідно зняти задню кришку смартфона | Так |
| Розумна обкладинка Smart cover | Присутній |
| Моделі телефона | Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴
- Спосіб упаковки: в пакованні





