Новинка

Ценителям відкритих чохлів-накладок - стильний бампер для смартфона Xiaomi Redmi Note 3, і його старшої версії Xiaomi Redmi Note 3 Pro у сріблястому кольорі для щоденного комфортного використання мобільного пристрою.
Для смартфона завдовжки 150 мм!
Матеріал чохла.
Основа чохла — міцний полікарбонат.
Внутрішня частина й бічні грані чохла покриті софттач, що забезпечує гарне зчеплення з рукою, чехол добре лежить у долоні.
Зовні чохол прикрашений вставками з металу (алюміній) й екошкіри. Це надає неповторний дизайн аксесуару та додає шарму смартфону Xiaomi Redmi Note 3, Xiaomi Redmi Note 3 Pro!
Також є логотип торгової марки Xiaomi — напис MI!
Чохол-накладка дає змогу комфортно використовувати смартфон Xiaomi Redmi Note 3, захищаючи мобільний пристрій від подряпин, саден. Чохол легко одягає на смартфон, дає змогу використовувати весь функціонал ґаджета Xiaomi Redmi Note 3 без потреби його витягати
Купити чохол для Xiaomi Redmi Note 3 в ексклюзивному, дуже красивому виконанні!
Ультратонке виготовлення чохла-накладки, чохла бампера, робить його використання на смартфоні Xiaomi REdmi Note 3 практично непомітним. Захисний аксесуар чудово доповнюватиме мобільний пристрій!
А також — робить його унікальним серед сотень інших!
Гарний рівень захисту пристрою забезпечується під час використання захисного загартованого скла для дисплея смартфона!
Спеціальна ціна на скло під час купівлі з чохлом бамером!
Купити чохол для Xiaomi Redmi Note 3 ― придбати достатній рівень захисту та додати оригінальності Вашому смартфону за невеликі гроші!

Для того, щоб купити чохол для Xiaomi Redmi Note 3 досить зробити замовлення через кошик покупок або за дзвінкому контактний номер телефона!
Оперативна відправка по всій Україні Новій Пошті, Укріпкою, Інтайм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Виробник | Xiaomi |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ екрану пристрою | 5,5 |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi Note 3/ Note 3 Pro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴






