Поціновувачам тонких красивих чехлов-накладок - стильний бампер для смартфона Xiaomi Redmi Note 2 у помітному золотистому кольорі для щоденного зручного використання мобільного пристрою.
Комплексне пропонування:
Комплект 1. Чохол-бампер Xiaomi Redmi Note 2 + захисне скло 9Н 2,5D всього за 250 грн
Матеріал чохла.
Основний складник чохла — міцний полікарбонат.
Внутрішня частина й бічні грані бампера покриті софттач, що забезпечує гарне зчеплення смартфона зі шкірою, чехол добре лежить у руці.
Зовні чохол облагороджений вставками з металу (алюміній) й екошкіри (поліуретан). Оздоблення надає неповторний дизайн аксесуару та додає шарму смартфону Xiaomi Redmi Note 2!
Також є логотип виробника Xiaomi — напис MI!
Чохол-накладка дає можливість комфортно використовувати смартфон Xiaomi Redmi Note 2, захищає мобільний пристрій від подряпин, потертостей і саден. Чохол легко одягати та знімати зі смартфона забезпечує використання всього функціонала ґаджета Xiaomi Redmi Note 2 без потреби виймання.
Купити чохол для Xiaomi Redmi Note 2 в оригінальному, дуже красивому виготовленні!
Ультратонке виготовлення чохла-накладки, бампера, робить його використання на смартфоні Xiaomi Redmi Note 2 практично невідчутним. Захисний аксесуар чудово доповнюватиме мобільний пристрій!
А також - робить його оригінальним, виділяє серед тисяч інших!
Гідний рівень захисту пристрою забезпечується під час використання захисного загартованого скла для дисплея смартфона!
Спеціальна ціна на скло під час купівлі з чохлом бампером!
Купити чохол для Xiaomi Redmi Note 2 — додати захисту та оригінальності Вашому смартфону за невеликі гроші!

Для того, щоб купити чохол для Xiaomi Redmi Note 2 досить зробити замовлення через кошик покупок або за дзвінкому контактний номер телефона!
Оперативна відправка по всій Україні Новій Пошті, Укріпкою, Інтайм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Виробник | Xiaomi |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 153 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ екрану пристрою | 5,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴







