Новинка
-15%

Поціновувачам акуратних елегантних чехлов-накладок - модний бампер для смартфона Iphone 6 6s у незвичайному золотисто-коричневому кольорі для зручного використання мобільного пристрою щодня!
Матеріал чохла.
Основа чохла, з якої створили аксесуар — міцний полікарбонат.
Всередині та з боків бампер покритий софттач, що забезпечує чудове зчеплення смартфона Iphone 6 6 6s зі шкірою долоні, чехол добре лежить у руці.
З зовнішнього боку чохол виділяється вставкою з металу (алюміній) й елементом з эко кожи ( полиуретана). Оздоблення надає неповторного дизайну бамперу, надає шарму смартфону Iphone 6 6s !
Також є емблема, добре відомого яблучка от Apple!
Бампер дає змогу комфортно використовувати смартфон Iphone 6 6 6s, не обрамляє дисплей, захищає мобільний пристрій від подряпин, саден і потертостей. Чохол легко одягнути на смартфон. Бампер забезпечує використання всього функціоналу смартфона Iphone 6 6s без потреби виймання.
Купити чохол для Iphone 6 6s в оригінальному, дійсно красивому виготовленні!
Ультратонке виготовлення чохла-накладки, бампера, робить його використання на смартфоні Iphone 6 6s практично непомітним. Захисний аксесуар доповнює та прикрашає мобільний пристрій!
А також - робить його оригінальним, виділяє серед сотень інших однакових смартфонів!
Купити чохол для Iphone 6 6s ― додати захисту та оригінальності Вашому смартфону за малі гроші!

Для того, щоб купити чохол для Iphone 6 6s досить зробити замовлення через кошик покупок або за дзвінкому контактний номер телефона!
Оперативна відправка по всій Україні Новій Пошті, Укріпкою, Інтайм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Apple |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Apple iPhone 6 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 139 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ екрану пристрою | 4,7 |
| Моделі телефона | Apple Iphone 6 6s |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148,75 ₴








