Новинка

Червоний чохол-книжка Silk Case для смартфона Asus Zenfone GO ZC500TG ZenFone Z00VD
180 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZENGO12
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Доступний за ціною чохол-книжка, який забезпечить достатній рівень захисту для Вашого смартфона Asus Zenfone Go Zc500TG (5 дюймів), це чохол Silk Case Active Window!
Спеціальне пропонування для максимального захисту смартфона Asus Zenfone GO ZC500TG!
Чохол Silk Case + захисне загартоване скло 9Н за 250 грн!

Для справжніх поціновувачів розумних чохлів-книжок Ми представляємо доступний варіант захисту під час використання зі смартфоном Asus Zenfone GO ZC500TG!
Чохол-книжка з міцною обкладинкою, протиударним бампером, розумним вікном для швидкого доступу до функцій смартфона — це важливі переваги чохла SILK CASE, розробленого спеціально для смартфона Asus Zenfone GO ZC500TG

Чохол Silk CASE — це доступний варіант захисного чохла для Вашого Asus Zenfone GO ZC500TG
-
Активне вікно Smart Window ― дизайнери смартфона Asus Zenfone GO ZC500TG створили можливість працювати з ґаджетом у зручній формі через розумне вікно. Оперативне приймання дзвінків, швидкі фото, керування аудіоплеєром і режимами роботи пристрою — це доступне в активному вікні чохла Silk Case.
-
Простір вікна захищений прозорою мембраною!

-
Режим чохла Stand position — "фішка" для шанувальників перегляду відео на смартфоні. Зручна можливість встановити та використовувати смартфон Asus Zenfone Go ZC500TG у горизонтальному положенні!

Купити чохол для Asus Zenfone Go ZC500TG у варіанті Silk Case можна розмістивши замовлення на нашому сайті через кошик покупок.
Обробимо Ваше замовлення максимально оперативно!
Оперативне надсилання замовлень!
Чохол-книжка SILK Case — простий у використанні розумний чохол-книжка з міцною обкладинкою і міцним захисним бампером
Який вигляд має чохол Silk Case для смартфона ASUS Zenfone GO на відео можна буде побачити скоро
Внутрішні розміри чохла Silk Case акуратно поєднуються з розмірами смартфона Asus Zenfone Go ZC500TG, є необхідні отвори.
Колір чохла — Червоний

Матеріал зовнішній сторони обкладинки чохла Silk Case - міцний водостійкий поліуретан, нековзний у руках.

Усередині обкладинка чохла сірого кольору!
Чому сірий колір підкладки в чохлі-книжці найкращий? На сірому покритті не видно слідів пилу, покриття не так линяє в процесі тривалого використання, чохол довго зберігає вигляд нового!

Купити чохол для Asus Zenfone GO у варіанті Silk Case в комплекті із захисним склом — найкраще поєднання для надійного захисту вашого мобільного пристрою!

Смарфтону ASUS Zenfone Go буде безпечно в чохлі-книжці Silk Case, а Вам, як його власнику, — спокійно та зручно використовувати смартфон щодня!
Купити чохол для Asus Zenfone GO ZC500TG у варіанті Silk CASE можна з доставкою по всій Україні!
Доставка Укріплостей (12 грн) і Новою Пікою (від 30 грн), Інтаймом (від 23 грн) з оперативним відправленням!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Asus Zenfone Go ZC500TG |
| Виробник | Asus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Глибина | 10.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴





