Новинка

Чорний чохол-книжка Silk Case для смартфона Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL ZE500KG
180 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZENLAZ1
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Доступний чохол, який забезпечить достатній рівень захисту для Вашого смарту Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL ZE500KG (5 дюймів), це чохол Silk Case ActiWindow!
Спеціальне пропонування для смартфона Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL ZE500KG!
Чохол Silk Case + захисне загартоване скло 9Н за 250 грн!

Для прихильників чохлів-книжок Ми представляємо доступний варіант розумного чохла для використання со смартфоном Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL ZE500KG!
Чохол-книжка з міцною обкладинкою, протиударним міцним бампером, розумним захищеним вікном для швидкого доступу до функцій пристрою — це важливі переваги чохла SILK CASE, розробленого спеціально для смартфона Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL ZE500KG

Чохол Silk CASE — це доступний варіант захисту для Вашого Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL ZE500KG
-
Активне вікно Smart Window ― розробники смартфона Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL ZE500KG створили можливість працювати з пристроєм у зручний спосіб — через розумне вікно. Оперативне приймання дзвінків, швидкі світлини, керування медіаплеєром і режимами роботи смартфона — це доступно в активному вікні чохла Silk Case.
-
Простір розумного вікна захищений прозорою мембраною!

-
Режим чохла Stand position — зручність для шанувальників перегляду відео на смартфоні. Комфортна можливість встановити та використовувати смартфон Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL ZE500KG у горизонтальному положенні!

Купити чохол для Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL ZE500KG у варіанті Silk Case можна розмістивши замовлення на нашому сайті через кошик покупок.
Обробимо Ваше замовлення максимально оперативно!
Оперативне надсилання замовлень!
Чохол-книжка SILK Case — простий у використанні розумний чохол-книжка з міцною обкладинкою і міцним захисним бампером
Який вигляд має чохол Silk Case для смартфона Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL ZE500KG на відео можна буде побачити скоро
Внутрішні розміри чохла Silk Case чудово поєднуються з розмірами смартфона Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL ZE500KGє необхідні отвори.
Колір чохла — Чорний

Матеріал зовні чехла Silk Case - міцний водостійкий поліуретан, нековзний у руках.

Усередині обкладинка чохла сірого кольору!
Чому сірий колір підкладки в чохлі-книжці найкраще показує себе у разі тривалого використання? На сірому покритті не видно слідів пилу, покриття не так линяє в процесі тривалого використання, чохол довго зберігає вигляд нового!

Купити чохол для Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL ZE500KG у варіанті Silk Case в комплекті із захисним склом — найкраще поєднання для надійного захисту вашого мобільного пристрою!

Смарфтону ASUS Zenfone Go буде безпечно в чохлі-книжці Silk Case, а Вам, як його власнику, — спокійно та зручно використовувати смартфон щодня!
Купити чохол для Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL ZE500KG у варіанті Silk CASE можна з доставкою по всій Україні!
Доставка Укріплостей (12 грн) і Новою Пікою (від 30 грн), Інтаймом (від 23 грн) з оперативним відправленням!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Asus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 144.5 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | asus zenfone 2 laser ze500kg ze500kl |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴





