Захисний акуратний захищений чохол для LG K10 K430 K410 придбати за доступною ціною з доставкою по всій Україні.
Чехол-книжка Silk MC
У продажу є захисні скла з кольоровими рамками, охоплюють весь дисплей смартфона LG K10. Посилання на скло тут
К
У обкладинці чохла є вікно перегляду, можна ввімкнути екран і переглянути час подвійним тапом на дисплеї!
Удобна фішка!

Можливості чохла Silk MC для використання зі смартфоном LG K10 K430 K410
- надійний захист смартфона LG K10 от царапин, можливих пошкоджень. Особливо під час купівлі чохла із захисним склом!
- можливість встановлення LG K10 у положенні для зручного перегляду фільмів або відео роликів. Руки будуть вільний від утримання смартфона. Це важлива перевага!
— перевірений механізм магнітної застібки, розв'язує проблему обкладинки, що бовтається. У закритому положенні обкладинка чохла книжки Silk MC впевнено лежить на дисплеї смартфона LG K10
- всередині чохла є протиударний силіконовий бампер, у який поміщається смартфон LG K10 без потреби знімати задню кришку пристрою! Зручно та надійно!

Короткий відео огляд чохла Silk MC для LG K10 K430 K410 для кращого візуального сприйняття
Купити чохол для LG K10 можна в зручної форми! Не витрачайте Ваше дорогоцінне час, бігаючи по магазинах міста в пошуках гідного варіанту чохла!
Розмістіть замовлення в нашому магазині Smartcase.prom.ua через кошик покупок або за номером контактного телефона та чекайте на прибуття Вашого замовлення у свій населений пункт!
Чехол-книжка для LG K10 у дизайні Silk MC — чудовий захисний аксесуар за гарною ціною!

Внутрішні розміри чохла-книжки Silk MC, а саме протиударного силіконового бампера прекрасно сходяться з розмірами смартфона LG K10 K430. Є все необхідні отвори!

Розміри бампера:
147 х 75 х 10 мм.
Колір чохла Рожевий ( Малиновий)
Чохол для LG K10 зручно лежить у руці! Зовнішня сторона чохла Silk MC є екошкірою на основе полиуретана. Вона не ковзає, не пропускає вологу, має симпатичний вигляд. Усередині чохла є покриття сірого кольору. Покриття не мазке, на ньому важко помітити сліди пилу. Бампер, як уже згадувалося вище, виготовлений з міцного ударостійкого силікону.
Чохол для LG K10 у дизайні Silk MC чудово підійде тим, кому необхідний більше, ніж просто чохол-книжка, більше, ніж просто захисна оболонка!

Купити чохол для LG K10 вигідно в комплекті із захисним загартованим склом, адже в такий спосіб Ви заощаджуєте свої гроші!
Чохол для LG K10 у дизайні Silk MC поєднує Характеристики чохла-бампера та захисної книжки, а також має властивість фіксації в горизонтальному положенні. А це зручний перегляд відео, картинок, інтернет-серфінг!
Смартфону LG K10 K430 K410 буде безпечно в цьому чохлі!
Вартість чохла доступна для придбання!
Купити чохол для LG K10 у дизайні Silk MC означає зробити використання свого мобільного пристрою безпечнішим і зручнішим!
Доставка Укріплої й Нової Пошкої, Інтайм по всій Україні!
Щоб купити чохол для LG K10 досить зателефонувати за контактним номером або написати на e-mail і зробити замовлення в магазині Smart Case
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | LG |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | LG K10 K430 K410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴








