Ексклюзивний чохол із функцією Quick Cover для смартфона LG K10 K430 K410 доступний для придбання в магазині SmartCase
Для моделі 2016 року (без сканера для пальця)
У продажу є захисні скла з кольоровими рамками, охоплюють весь дисплей смартфона LG K10. Посилання на скло тут
Якщо для захисту та запобігання подряпинам смартфона LG K10 Ви шукаєте чохол-книжку та основними параметрами відбору є прийнятна ціна, гарна якість і функціональні "фішки" аксесуара, то Ви в правильному місці.
Магазин Smartcase приготував вигідне рішення для Вас!
Quick cover чехол для LG K10 можна купити недорого, розмістивши замовлення через кошик сайту або за дзвінкою на контактний номер мобільного телефона!
Відпрацюємо Ваше замовлення максимально оперативно!

Quick cover чехол для LG K10 буде прекрасним варіантом для активних сучасних користувачів, які хочуть використовувати можливості свого розумного телефона на 100 відсотків
Огляд чохла Quick Cover для LG K10 K430 K410 буде доступний у ближній час
Які переваги використання чохла Quick Cover?
1. Сучасний дизайн чохла Quick Cover + захист смартфона від подряпин і потертостей
2. Акуратні розміри чохла. Чохол мінімально потовщує смартфон LG K10
3. Легка вага захисного аксесуара — усього 41 грамів!
4. Функція Quick Cover — бічне вікно в обкладинці повідомляє свого власника про рівень заряду батареї, поточний час, системні повідомлення, а також дає змогу здійснити приймання вхідних дзвінків
5. Нековзна поверхня смартфона LG K10, смартфон в такому чохлі зручно лежить у руці

Купити чохол для LG K10 можна разом з корисним доповненням — силіконовою підставкою для зручного перегляду відео. Різні кольори підставок у наявності! За весь комплект лише 235 грн.

Внутрішні розміри чохла відповідають розмірам смартфона LG K10, є всі необхідні отвори. Деталі на фото!

Одягається смартфон LG K10 дуже просто в чохол Quick Cover. Досить занурити мобільний пристрій у міцний пластиковий корпус чохла. Потреба знімати задню панельку смартфона НІ.
Колір чохла — Синій
Матеріал зовнішнього боку обкладинки чохла — поліуретан PU з ефектом під тканину, всередині — м'яка мікрофібра синього кольору. На обкладинці є логотип "FOR K10"

Смарфтон LG K10 Дивиться в чохлі Quick Cover дуже красиво та солідно!
Вигідно купити чохол для LG K10!
Доставка Укріплої, Нової Пощой, Інтаймом по всій Україні!
Щоб купити Quick Cover чохол для LG K10 досить зателефонувати за контактним номером або оформити замовлення через кошик сайту в магазині Smart Case
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | LG |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Написи |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Поліуретан |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 146 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | LG K10 K430 K410 LTE (2016) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴






