Зручний варіант захисного чохла-книжки з магнітним замком для смартфона Huawei P8 Lite, діагональ 5 дюймів, Ви можете придбати в магазині SmartiCase з оперативним відправленням!
Спеціальне економне пропонування!
Чохол для Huawei P8 Lite + захисне загартоване скло за 285 грн!
.

Ми зробили детальні світлини, щоб Ви могли оцінити дизайн і якість чохла-книжки Silk MC для Huawei P8 Lite

Silk MC — чохол для власників смартфона Huawei P8 lite, які цінують зручність від використання чохла-книжки + гарний зовнішній вигляд!
Купити чохол для Huawei P8 Lite в зажаданому дизайну Silk MC — придбати оригінальний аксесуар для себе або близького Вам людини!
Відео огляд чохла-книжки Silk MC для Huawei Honor 4C буде доступний дуже швидко
Чому використовувати чохол Silk MC зі смартфоном Huawei P8 lite зручно?
1. Приймайте дзвінки та розмовляйте без відкриття обкладинки чохла. Дизайн обкладинки дає змогу приймати дзвінки через нижнє віконце, а також переглядати повідомлення на дисплеї смартфона через верхнє вікно, захищене прозорою перегородкою.

2. Стильний дизайн і перевірені часом матеріали аксесуара. У чохлі книжка Silk MC використовуються такі матеріали:
- полиуретан - зовнішня частина обкладинки. Предназначен для захисту смартфона від подряпин, проникнення вологи, для зручного розміщення пристрою в руці
- мікрофібра — внутрішнє покриття чохла, у сірому кольорі з геометричним малюнком. Не линяє, на ній практично не видно слідів пилу. Слугує для надання естетичного вигляду аксесуару у відкритому положенні та захисту дисплея від подряпин
- пластик - тримати смартфона. У його просторі розташовується смартфон Huawei p8 Lite. Призначений для захисту корпусу смартфона від ударів і потертостей, атакже для встановлення в режимі перегляду відео Усі компоненти чохла скомпоновані в такому порядку, що не тільки захищають смартфон Huawei p8 Lite, але й надають йому унікальності, індивідуальності.

3. Реальні захисна смартфона Huawei P8 lite,
Саме таке дизайнерське рішення, а саме міцна книжка + захисний бампер + застібказабезпечує високий рівень захисту пристрою, у нашому разі смартфона Huawei P8 Lite!
4. Магнітний замок.
Механізм магнітної застібки розв'язує проблему самовідкриття чохла в сумці або кишені. Для того, щоб обкладинка смартфона Huawei P8 Lite не бовталася і присутні 2 маленькі магніти, які просто відкрити та закрити
Шукаєте чохол для Huawei P8 Lite з магнітним замком? Будь ласка, є такий! =)

5. Зручний перегляд відео.
5-дюймовий смартфон використовується не тільки для дзвінків, ігор і листування в соц мережах. Дуже багато хто любить дивитися відео на YouTube або фільми, улюблені цікаві серіали. У чохлі Silk MC перегляд улюбленого відео буде комфортним, адже досить встановити пристрій у горизонтальному положенні та насолоджуватися процесом без використання рук!
Дивіться відео на смартфоні? Тоді можна сміливо купити чохол для Huawei P8 Lite в дизайні Silk Mc!

Замовити чохол для Huawei P8 Lite у дизайні Silk MC можна розмістивши замовлення на нашому сайті через кошик покупок або за номером контактного телефона!
Відпрацюємо Ваше замовлення максимально оперативно!
Чохол Silk MC розроблений для захисту Вашої мобільної техніки
Розміри бампера:
144 х 70 х 9 мм.
Колір чохла — Золотистий ( Пісочний)
Купити чохол для Huawei P8 Lite у дизайні Silk MC можна в будь-якій точці України!
Доставка кріплень (від 12 гривень) і Новою Щокою (від 30 гривень), Інтайм (от 21 гривен) з оперативним відправленням!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Huawei |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Huawei P8 Lite |
| Виробник | Huawei |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 141 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | еко шкіра, полікарбонат |
| Особливість кольору | зернистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴









