Удобный!

Золотой чехол-книжка DW Case, чехол для Samsung Galaxy J5 2016 J510H
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SAMSGJ121
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зручний чохол для Samsung J5 2016 J510Hкупити в магазині Smart Case за доступною ціною.
Формат чохла DW CASE
Спеціальне економне пропонування!
Чохол для Samsung J5 2016 J510H + захисне скло за 280 грн

Чехол-книжка DW CASE ― чудовий варіант для зручного використання смартфона Samsung J5 2016 J510H
Відео огляд чохла DW Case, на прикладі смартфона та чохла до Samsung J5 2015 J500H
Чому чохол-книжка DW Case — дійсно стоїть для придбання аксесуру:
-
Функціональна обкладинка з двома вікнами. Верхнє віконце для перегляду інформації на дисплеї смартфона Samsung J5 2016 J510H, воно захищене прозорою пластиковою мембраною. Нижнє вікно зробили для можливості оперативного приймання дзвінків без потреби відкривати чохол.
-
Захисний пластиковий бампер + міцна книжка з PU — чудова композиція елементів для захисту від можливих пошкоджень смартфона Samsung Galaxy J5 2016 J510H
-
Магнітний застібка– важлива перевага чехла DW Case! Магнітний замок забезпечує вільне закривання та відкривання чохла за потреби! Захищає аксесуар від саме відкриття в сумці, кишені.

Купити чохол для Samsung J5 2016 J500H можна зробивши замовлення на нашому сайті!
Доставка замовлень до Вас здійснюється Новою Поштою, Укріпкою або Інтайм!

Чехол-книжка DW Case гарне доповнення для смартфона Samsung Galaxy J5 2016 J510H, якщо для Вас важливий комфорт від використання смартфона в чохлі. Формат чохла DW Case максимально втілює побажання користувачів мобільних пристроїв.

Внутрішні розміри чохла DW Case, а саме фіксувальної частини смартфона — захисного бампера, відповідають розмірам смартфона Samsung J5 2016 J510H. Є необхідні роз'єми під кнопки, камеру, динамік.
Розміри бампера:
145 х 73 х 9 мм.
Колір обкладинки чохла ― Золотий ( Пісочний)
Зовнішній бік в чохлі DW Case являє собою водостійку гарну міцну поліуретанову обкладинку з оксамитовим відтінком.

Захисний бампер в чехле DW Case виготовлений із міцного пластику — поликарбоната. Фіксатор прикріплений до обкладинки чохла в такий спосіб, що дає змогу встановлювати смартфон Samsung J5 2016 J510H у горизонтальному положенні.

Купити чохол для Samsung J5 2016 J510H ― розв'язати проблему захисту Вашого смартфона Samsung оперативно та недорого!

Технічна можливість горизонтальної позиції чохла DW Case дарує комфортний перегляд фільмів, відеороликів на YouTube немає потреби утримувати водночас смартфон Samsung J5 2016 J510H в руках!

Для смартфона Samsung Galaxy J5 J500H створили чудовий варіант захисту для повсякденного використання в комртному дизайні!
Цей чохол створений, щоб зберегти Вашу мобільну техніку!

Купити чохол для Samsung J5 2016 J510H можна з доставкою в Україні!
3 варіанти доставки: Укрпочта, Нова Почта абогінайм!
Оперативна відправка!
Щоб замовити чохол для Samsung J5 2016 J510H досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або зробити замовлення в магазині Smart Case

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Samsung |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Золотистий |
| Виробник | Samsung |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Samsung Galaxy J5 2016 J510H |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴





