Новинка

Коричневий чохол книжка Mofi для смартфона Asus Zenfone 3 ZE552KL
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASUSMOF302
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гарний, якісний чохол-книжка в коричневому кольорі для смартфона Asus Zenfone 3 ZE552KL від виробника MOFI шукає свого власника!
Для максимального захисту смартфона Asus Zenfone 3 ZE552KL — комплексна покупка:
Оригінальний чохол для Asus Zenfone 3 ZE552Kl + захисне скло за 320 грн
Ознайомиться з характеристиками захисного скла — за посиланням

Надійний, захисний аксесуар для гарантування безпеки смартфона Asus Zenfone 3, а також надання елегантності, адже форм-фактор шкіряного чохла-книжки завжди в моді!

Чому чохли-книжки від MOFI такі популярні та популярні серед покупців, які знаються?
Матеріали. У чохлі-книжці MOFI виробник поєднав перевірені часом якісні матеріали, які не тільки добре захищають пристрій від подряпин, потертостей ударів, але й прикрашають смартфон Asus Zenfone 3 ZE552KL, надаючи йому індивідуальності!

Зовнішня сторона обкладинки чохла MOFI — штучна шкіра на основі міцного вологостійкого поліуретану. Полиуретан використовується у всіх якісних фабричних захисних аксесуарах. Екошкіра має гарний вигляд, важко відрізнити від натуральної шкіри. Екошкіра міцна, зносостійка, не ковзає в руках.
Коричневий чохол для Asus Zenfone 3 з екошкіри від MOFI — це чудовий захисний аксесуар!

Усередині коричневого чохла можна побачити покриття сірого кольору з геометричним малюнком. Цей елемент у чохлі призначений для захисту пристрою від пошкоджень зсередини. Покриття сірого кольору добре справляється з пилом, його практично не видно.

Також всередині чохла є фіксувальна, утримувальна смартфон, частина — це силіконовий еластичний бампер, Смартфон Asus Zenfone 3 ZE552KL занурюється в простір бампера, набуває захисту корпусу від можливих подряпин і пошкоджень. Бампер виступає на 1-2 міліметри над дисплеєм пристрою, вберігаючи дисплей смартфона від ризику пошкодження!
Можливості. У коричневий чохле від MOFI Ви можете безпечно використовувати смартфон Asus Zenfone 3 ZE552KL вдома, на роботі, на вулиці. Є можливість розмовляти із закритою обкладинкою чохла, адже в міцній захисній обкладинці передбачений отвір для розмовного динаміка!

Фіксація смартфона Asus Zenfone 3 ZE552KL у горизонтальному положенні буде в радість шанувальникам перегляду фільмів, контенту на YouTube, адже можна без утримування смартфона в руках насолоджуватися переглядом. Досить встановити пристрій у чохлі в необхідну позицію на рівній горизонтальній поверхні!
Купити коричневий чохол для Asus Zenfone 3 ZE552KL можна легко та просто! Розмістіть замовлення в нашому інтернет-магазині SmartCase і ми робимо все необхідне, щоб відпрацювати його максимально оперативно!
Доставка товару всією Україною кур'єрськими службами!

Шкіряний коричневий чохол для Asus Zenfone 3 ZE552KL от виробника MOFI — це чудово зарекомендував аксесуар для Вашого смартфона, який виконає покладені на нього обов'язки!
найближчий час буде представлене захисне загартоване скло для захисту дисплея смартфона Asus Zenfone 3 ZE552KL
Розміри силіконового бампера чохла MOFI:
153 х 77 х 9 мм.
Колір обкладинки чохла — коричневий
Коричневий чохол для Asus Zenfone 3 ZE552KL від бренда MOFI — це комфортне й безпечне використання Вашого смартфона.
Наша мета — щоб покупці отримували задоволення від застосування аксесуарів, набутих в SmartCase
Аксесуари від SmartCase — для захисту Ваших мобільних пристроїв

Короткий відео огляд годялина для Asus Zenfone 3 ZE552KL можна буде найближчим часом
Купити шкіряний коричневий чохол для Asus Zenfone 3 ZE552KL може будь-який мешканець України!
Доставка Укріплої, Нової Пощой, а також Інтайм!
Щоб купити шкіряний коричневий чохол для Asus Zenfone 3 ZE552KL досить зробити дзвінок за контактним номером або розмістити замовлення на сайті Smart Case
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Asus |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 153 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель телефону | чохол для Asus Zenfone 3 ZE552KL |
| Моделі телефона | чохол для Asus Zenfone 3 ZE552KL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴







