Гарний, якісний чохол-книжка для смартфона Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL ( 5.7 дюймів екран) від виробника MOFI шукає свого власника!

Надійний, захисний аксесуар гарантує безпеку смартфона Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL, а також додасть елегантність, адже форм-фактор шкіряного чохла-книжки завжди в тренді!

Чому чохли-книжки від MOFI такі популярні та популярні серед вимогливих покупців?
Матеріали. У чохлі MOFI виробник об'єднав перевірені часом якісні матеріали, які добре захищають пристрій від подряпин, потертостей ударів, а також прикрашають смартфон Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL, надаючи йому індивідуальності!

Зовнішня сторона обкладинки аксесуара від MOFI — синтетична шкіра на основі міцного вологостійкого поліуретану. Полиуретан застосовується у всіх якісних фабричних чохлах. Поліуретанова екошкіра має гарний вигляд, її нелегко відрізнити від натуральної шкіри. Екошкіра міцна, зносостійка, не ковзає в руці.
Чохол для Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL з екошкіри від MOFI — це чудовий захисний аксесуар!

Усередині чехла от MOFI можна побачити захисне покриття світлого сірого кольору, з геометричним малюнком. Цей матеріал у чохлі призначений для запобігання мобільному пристрої від пошкоджень зсередини. Покриття сірого кольору добре справляється з Популярною пилом, його практично не видно.

Усередині чохла є утримувальний смартфон елемент - це бампер з еластичного силікону, Смартфон Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL занурюється в бампер, набуває захисту корпусу від можливих подряпин і пошкоджень. Бампер виступає на 1-2 міліметри над рівнем дисплея пристрою, уберігаючи екран смартфона від ризику пошкодження!
Можливості. У чохлі-книжці від MOFI Ви можете безпечно користуватися смартфоном Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL и дома и на вулиці. Є вести розмову із закритою обкладинкою чохла, адже в міцній захисній обкладинці передбачений отвір для розмовного динаміка!

Встановлення смартфона Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL у горизонтальному положенні буде оцінена шанувальниками перегляду фільмів, контенту на YouTube, адже можна без утримування пристрою в руках насолоджуватися переглядом. Досить встановити смартфон у чохлі в бажану позицію на рівній горизонтальній поверхні!
Купити чохол для Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL можна легко та просто! Розмістіть замовлення в нашому інтернет-магазині SmartCase і ми робимо все необхідне, щоб відпрацювати його максимально оперативно!
Доставка товару всією Україною кур'єрськими службами!

Шкіряний чохол для Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL от виробника MOFI — це чудово зарекомендував аксесуар для Вашого смартфона, який виконає покладені на нього обов'язки!
найближчим часом буде доступне захисне загартоване скло для дисплея смартфона Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL
Розміри силіконового бампера чохла MOFI:
158 х 77 х 8 мм.
Колір обкладинки чохла — чорний
Чохол для Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL від бренда MOFI — це комфортне й безпечне використання Вашого смартфона.
Наша мета — щоб покупці отримували задоволення від застосування аксесуарів, набутих в SmartCase
Аксесуари від SmartCase — для захисту Ваших мобільних пристроїв

Короткий відео огляд годялина для Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL можна буде найближчим часом
Купити шкіряний чохол для Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL може будь-який мешканець України!
Доставка Укріплої, Нової Пощой, а також Інтайм!
Щоб купити шкіряний чохол для Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL досить зробити дзвінок за контактним номером або розмістити замовлення на сайті Smart Case
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴







