Оригінальний чохол для Lenovo Phab Plus PB1-770m в синьому кольорі, що дзвонить планшета від марки Lenovo для безпечного використання пристрою доступний для замовлення в магазині "SmartCase"
Економна покупка!
Чохол для Lenovo Phab Plus pb1 770m у синьому кольорі + захисна плівка на дисплей за 335 грн
Придбання мобільного пристрою для дбайливого власника завжди переходить у завдання пошуку захисних аксесуарів, здатних на ділі зберегти новизну ґаджета, убезпечити його від дорогих ремонтів і пошкоджень! Перших стулок шукають чохол — захисний аксесуар, головне призначення якого — це збереження планшета цілим, , а також захист від ударів + додаткові можливості, якщо такі є. Чохол для Lenovo Phab Plus Pb1 770m, наданий на нашому сайті, вписується під ці вимоги.
Lenovo Phab Plus чохол купити в SmartCasec оперативною відправленням!

Чому важливо купити чохол для Lenovo Phab Plus?
-
оригінальний гарний дизайн. Забарвлення, яке дивує й заворожує тих, хто дивиться! Усередині чохла є кишенька для пластикової картки. Сучасно та гарно!
-
застосовувана екошкіра, як зовнішній матеріал на чохол для Lenovo Phab Plus, не пропускає вологу, практично не бруднить, приємна на дотик і не ковзає в руці
-
форм фактор чехла книжки з міцним силіконовим бампером — чудове рішення для надійного захисту планшета Lenovo Phab Plus pb1 770m
-
м'яка мікрофібра наявна всередині чохла, захищає екран планшета з середини аксесуара, а також робить використання чохла приємнішим. Помічено, що ворсистий шар не так брудниться (порівнюючи з чорним кольором) і на ньому не видно пил.
-
отвір для розмовного динаміка в обкладинці чохла забезпечує комфортну розмову на планшеті Lenovo Phab Plus PB1 770M. Можна, відкривши чохол, прийняти дзвінок, закрити обкладинку та говорити, зручно тримаючи в руці мобільний пристрій.

-
еластичний силіконовий бампер надійно утримує й захищає планшет Lenovo Phab Plus PB1 770M. В бампер передбачені необхідні отвори під роз'єми, зовнішній динамік, камеру, кнопки.
-
чохол для Lenovo Phab Plus у синьому кольорі передбачає горизонтальне встановлення палншета для зручного перегляду відео. Комфортний перегляд фільмів забезпечений.

Бажаєте купити собі такий чохол для Lenovo Phab Plus у синьому кольорі?
Сміливо жмите кнопку Купити для оформлення замовлення або телефонуйте на контактний номер телефона для купівлі в телефоновому режимі!
Відсилання замовлень всією Україною через Нову Пошту, Інтайм, Укрпошту!

Внутрішні розміри на чохол для Lenovo Phab plus такі
Розміри силіконового бампера:
186 х 98 х 9 мм.
Колір обкладинки чохла — синій із жовтою смужкою
Планшет Lenovo Phab Plus PB1 770M буде чудово захищений у чохлі синього кольору!
Нагадуваннямо!
Чохол для Lenovo Phab Plus PB1 770M у синьому кольорі + захисна плівка на дисплей усього за 335 грн для достатнього рівня захисту пристрою!
Lenovo Phab Plus чохол купити у синьому кольорі може будь-який власник планшета на території України!
Доставка Укріплої, Нової Пощой та Інтайм!
Lenovo Phab Plus чохол купити у синьому кольорі не складно, досить зателефонувати за контактним номером (зазначенням на сайті) або зробити замовлення через кнопку Купити
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина пристрою | 98 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 186 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6.8 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴








