Акуратний чохол-книжка для Samsung Galaxy J700H У форматі View Case для смартфона 2015 року випуску!
Мінімально потовщує мобільний пристрій! Щоб одягнути чохол обов'язково знімається задня кришка смартфона!
Пропонуємо вигідну покупку!
Захисний чохол-книжка для Samsung Galaxy J7 J700H + захисне скло за 260 грн!
На представлених світлинах демонструється чохол і смартфон Samsung Galaxy J5 J500H, який просто менший у розмірах!

Чим гарний чохол для Samsung Galaxy J7 у форматі View case?
-
Гарний модний дизайн, має елегантний та дорогий вигляд
-
Мінімальне потовщення смартфона Samsung Galaxy J7 J700H
-
Чохол-книжка оберігає мобільний пристрій від подряпин і пошкоджень. Захист для корпусу та дисплея!
-
Інформативне віконце View Window для перегляду системної інформації у верхній частині дисплея смартфона. Можна подивитися час, рівень заряду, рівень сигналу, наявність пропущеного дзвінка тощо. Вікно не для приймання дзвінків!
-
Сучасні міцні матеріали. Екошкіра на основі поліуретану + міцний полікарбонат замість задньої кришки смартфона Samsung Galaxy J7 J700H

Купити чехол для Samsung Galaxy J7 J700H в дизайні View Case Ви можете не виходячи з дому та заощаджуючи свій час на пошуки аксесуара!
Розмістіть замовлення через кнопку "КУПИТЬ" або за дзвінкою на контактний номер мобільного телефона!
Оперативне надсилання замовлень Новою поштою, Інтайм, Укрпоште!
Внутрішні розміри задньої стінки чохла View Case поєднуються із засувками задньої частини смартфона Samsung Galaxy J7 J700H. Одягаючи чохол, необхідно акуратно, докладаючи помірну силу, поступово застібати пази в чохлі. Отже, смартфон Samsung Galaxy J7 J700H и чохол View Case стануть одним цілим!

Розміри:
152 х 78 х 8.5 мм.
Колір чохла чорний
Чехол-книжка для Samsung Galaxy J7 J700H — акуратний, захисний, гарний аксесуар!
Матеріал обкладинки — міцна водостійка штучна кожа ― полиуретан.
Доставка Укріплостей ( від 12 грн), Інтаймом (від 26 грн) и Новою Поштою (від 25 грн) з оперативним відправленням!
Щоб купити чехол для Samsung Galaxy J7 J700H досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або оформити купівлю через кошик сайту, заповнивши всі необхідні дані!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Samsung |
| Візерунки і принти | Інше |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Samsung |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Глибина | 8.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Samsung Galaxy J7 J700H |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴
- Спосіб упаковки: У паперовому пакованні




