Прозорий силіконовий чохол Xiaomi Mipad для зручного безпечного використання планшета.
Силіконовий чохол чудово підходить для шанувальників ігор на планшеті, адже захисна оболонка захищає корпус планшета, приємно стикається зі шкірою пальців і немає жодних додаткових елементів в конструкції аксесуара, який би завів дискомфорт під час використання ґаджета!
Комплексне пропонування:
Варіант 1. Силіконовий чохол Xiaomi Mipad + захисна плівка прозора за 195 грн
Варіант 2. Силіконовий чохол Xiaomi Mipad + захисне загартоване скло 9H за 350 грн

Матеріал захисного чохла напівпрозорий силікон, легко одягається на планшет Xiaomi Mipad, навіть однією рукою. Розмір захисного аксесуара точно збігається з дизайнерськими особливостями ґаджета, сидить щільно!
Гнучкий силікон перешкоджає ковзанню Mipada в руці, що робить використання планшета ще безпечнішим і зручним!
Бампер береже корпус пристрою від механічних пошкоджень, як-от потертості, подряпини. Захищає від потрапляння пилу!
Верхній край чохла, він же бортик, виступає над дисплеєм планшет на 1 мм, що також позитивно позначається на захисті дисплея. Якщо пристрій впаде полум'я на тверду поверхню, то удар набуде силіконового бортика.
Задня стінка силіконового чохла напівпрозора з матовим напиленням із внутрішнього боку

Для максимального захисту планшета Xiaomi Mipad рекомендуємо купити загартоване скло, яке подбає про збереження дисплея пристрою!
Спеціальна ціна скла під час купівлі із силіконовим чохлом бампером! Уточнюйте під час купівлі!

Силіконовий чохол Xiaomi Mipad це краще, ніж просто "блакитний" планшет, адже аксессуар не товстий, міцний і не важкий!
Вага чохла лише 54 грамів.
Вага 54 грами!
Купити силіконовий чохол Xiaomi Mipad — придбати зручний захисний аксесуар за невеликі гроші!
Кнопки включення та регулювання гучності на планшеті будуть розміщені під силіконовим матеріалом, що запобігає потраплянню пилу та вологи, тобто кнопки в чохлі суцільні, без отворів

Для того, щоб купити силіконовий чохол Xiaomi Mipad досить зробити замовлення на сайті через кошик покупок або дзвіноку!
Оперативна відправка Новою Пошкою, Укріпкою, Інтайм по всій Україні
Силіконовий чохол Xiaomi Mipad чудово підходить для користувачів, які не випускають планшет Mipad із рук у буквальному сенсі слова! =)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 134 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 7.9" |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 202 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 4.5 дюймів |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴







